بدون موافقت رهبری نمی آیم | گفتگو با آقای هاشمی رفسنجانی

بازدید : 12,185
۱۳۹۲ دوشنبه ۱۶ ارديبهشت

 

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در محل مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سخنان دانشجویانی که پیش از وی در سخنانی ضمن اعتراض به وضعیت کشور درخواست کردند تا در وی در انتخابات حضور پیدا کند، گفت: سخنانی که از شما شنیدم همان سخنانی است که انسان توقع دارد از جوانان شجاع و آگاه بشنود.
 
رفسنجانی با اظهار اینکه سخنان شما با ادبیاتی که آهنگین و جوان پسند بیان شد، گفت: من نمی توانم بدین صورت صحبت کنم و با همان ادبیات قدیمی که بزرگ شده ایم سخن می گویم.
 
هاشمی رفسنجانی با اظهار اینکه شما از نسل سوم انقلاب هستید و باید امید در شما خیلی بیشتر از نسل ما باشد، تأکید کرد من انتظار ندارم کلمات مأیوس کننده و افسرده کننده از شما بشنوم.
 
رفسنجانی با اظهار اینکه همین جلسه نشان می دهد در دانشگاه مأیوس شدن نباید معنا داشته باشد، گفت: هیچ دلیلی ندارد که مأیوس و ناامید باشیم زمانی که ما میلیون ها دانشجوی جوان و پرانرژی داریم.
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: وقتی در دنیا صفحات مجازی وجود دارد که از طریق آن انسان می تواند تمام اخبار را بفهمد و تحلیل کند اینها نوید دهنده امید و آگاهی است.
 
با همین حرارت که شما از آزادی گفتید عده ای از دعوت به بردگی گفتند
 
رفسنجانی با تأکید بر اینکه انسان های آگاه هیچ وقت شکست نمی خورند، بیان کرد: هجمه همواره از سوی باطل و ظالم وجود داشته است و طبیعت ستمگری آوردن هجمه و ضایع کردن حقوق است.
 
هاشمی رفسنجانی با اظهار اینکه در همین شرایط است که انسان ها آگاه می شوند تأکید کرد: شاید همین شرایط نگران کننده است که باعث می شود شما حرف هایی که هشت سال پیش نمی گفتید را الان بیان کنید.
 
رفسنجانی با تأکید بر اینکه آن زمان این حرف ها را بیان نمی کردید چون نسبت به اوضاع نگرانی نداشتید گفت: از دل همین نگرانی هاست که امید به وجود می آید و به خاطر همین است که انسان نامتناهی است.
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اظهار اینکه مشکلات مأیوس کننده حتی برای پیامبران نیز پیش آمده است، گفت: در زمانی که انسان ها گمان می کنند هیچ منجی ای ندارند اما رحمت الهی از آستین خود انسان های خداجو بیرون می آید.
 
هاشمی رفسنجانی افزود: در برخی از جلساتی که من با افراد دیگری داشتم با همین حرارتی که شما از ضرورت آزادی سخن می گفتید آنها از دعوت به بردگی سخن می گفتند.
 
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه من آمار روشنی ندارم تا درباره تحصیلکردگان جامعه سخن بگویم، گفت: اما از راه تحلیل می توانم بگویم اکثر کسانی که در فضای تحصیلات از دبستان تا دانشگاه بوده اند نیروهای اصلاحگر هستند که انسان را آزاد در مسیر اعتلا و نه بندگی و اطاعت کورکورانه می خواهند.
 
اگر صدایتان شنیده نمی شود بدین معنی نیست که حرفتان گم می شود
 
هاشمی رفسنجانی با اظهار اینکه شما نباید از شرایط ناامید باشید گفت: شرایط شما اکنون بهتر از وضع قبل از انقلاب ما بود، زیرا قبل از انقلاب اگر پای ما به دانشگاه برای سخنرانی می رسید دستگیر می شدیم.
 
رفسنجانی افزود: همه پیروزی ما در آن زمان در این بود که توانستیم علاوه بر مساجد در کلاس های مدرسه و دانشگاه و حتی سربازخانه ها سخنان خود را بیان کنیم.
 
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه متأسفانه دوباره خطر پیش روی ماست و ممکن است حتی بدتر از گذشته هم باشد، گفت: البته آن موقع مثل حالا آن قدر جوان و انسان آگاه وجود نداشت که ما الان بخواهیم از افسردگی سخن بگوییم.
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: شما چیزی غیراسلامی و غیرملی نمی خواهید بلکه شما همان چیزی را می خواهید که ما برایش انقلاب کردیم، و برایش شهید، جانباز و مفقودالاثر دادیم.
 
هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه، اگر نمی گذارند صدایتان بلند شود اینطور نیست که حرفتان گم شود، گفت: حرف شما در دل خیلی ها است و اکنون کافی است تا جرقه ای برای بیان آن بخورد.
 
مسئولان اصلی نظام از شرایط فعلی نگران هستند
 
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه مسئولان اصلی نظام نیز از ایجاد وضعیت خفقان و برگشت به اوضاع سابق ناراضی هستند، اظهار کرد: این وضعیت را تنها جریان های متحجر می خواهد اما نه قانون اساسی و نه اهداف انقلاب و نه مسئولان اصلی نظام چنین وضعیتی را نمی خواهند، شاید پیدا کردن راهکار دشوار باشد ولی مردم خود راهکار را پیدا می کنند.
 
نباید همه چیز را به یک نفر حواله کنید ولی این سخن بدین معنی نیست که نخواهم آمد
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دعوت دانشجویان حاضر در جلسه برای کاندیداتوری وی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: شما همه چیز را حواله به یک نفر می کنید، حال اگر یک نفر فوت کرد چه باید کرد؟
 
هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه این سخن بدین معنا نیست که وارد عرصه نخواهم شد، افزود: خیلی از افراد دیگر هستند که اگر وارد میدان شوند می توانند خیلی بهتر از ما نیز کار بکنند. بخصوص همین جوانها و خانم ها که در مسابقات علمی آقایان را پشت سر گذاشته اند.
 
رفسنجانی با تاکید بر اینکه نه اراده اسلام و نه  اراده مردم نمی خواهد انسان را به بردگی بکشد گفت: پیامبر اسلام و امامان هیچ وقت در برابر مشکلات عصبانی نمی شدند و صبور بودند.
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اظهار اینکه اسلام نمی خواهد دین تحمیلی باشد خدا انسان را آزاد آفریده است گفت: در قانون اساسی ما نیز 40 بند درباره حقوق مردم است و تاکید زیادی بر روی حقوق عامه دارد.
 
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه این طور نیست که یک عده متحجر بخواهند هر طور که تمایل دارند با مردم رفتار کنند اظهار کرد: شرایط خود به خود رو به اصلاح می رود البته ما نیز نباید خاموش باشیم بلکه باید با منطق و تفکر شجاعانه مباحثه کنیم و حرف بزنیم.
 
اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود آید همه ما ضرر خواهیم کرد
 
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم گفت: من پیش از این نیز در حال ارزیابی شرایط بودم و باید ببینم اصلا نیازی هست که وارد عرصه شوم یا خیر.
 
هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه پیش از اینکه بیایم باید در این مورد با رهبری صحبت کنم گفت: من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه ما نمی خواهیم دعوا کنیم خاطرنشان کرد: اگر بخواهد شرایطی بوجود بیایید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود آید همه ما ضرر خواهیم کرد.
 
هاشمی رفسنجانی با اشاره به سخن پیشین خود درباره اینکه اگر من بخواهم وارد عرصه شوم به این معنا است که ما در این 30 سال نیرویی را برای انقلاب تربیت نکرده ایم گفت: این طور نیست که ما نیرویی را تربیت نکرده باشیم بلکه آنها را خانه نشین و بیکار کرده اند.
 
اکنون شرایطی بوجود آمده که ما خود به طرف انحطاط می رویم
 
هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه این 8 سال به انقلاب، کشور، مردم و تاریخ کشور ظلم شده است، گفت: همه سخنرانان این جلسه زوایای خلاف های این دوره را گفتند من نیز با آن موافقم.
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اظهار اینکه باز هم رای مردم حرف آخر را خواهد زد افزود: شرایط برای ما بد است ولی نباید باعث ایجاد یاس شود بلکه می تواند موجب ایجاد هوشیاری شود.
 
هاشمی رفسنجانی با اظهار اینکه دشمنان ما توانستند به خاطر سوءمدیریت در کشور با تحریم ها ما را تحت فشار قرار بدهند گفت: آنها همه راههای توسعه و زندگی خود و تولید و استفاده از تکنولوژی های برتر دنیا برای ما بسته اند و چنانچه ما بخواهیم برای غلبه بر این شرایط رخنه ای نیز پیدا کنیم فورا آن را می بندند.
 
هاشمی رفسنجانی با با تاکید بر اینکه دشمنان ما نیاز به جنگ با ما ندارند گفت: متاسفانه اکنون شرایطی بوجود آمده است که ما خود به طرف انحطاط می رویم .
 
هر کار اساسی انجام شده شروعش از زمان دولت من بوده است
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه کسانی که می گویند ما به سمت استقلال می رویم دروغ می گویند تصریح کرد: هر کار اساسی که انجام شده است افتتاح و شروع آن در زمان دولت من انجام شده و در چند سال اخیر تنها کارهای کوچکی شده است که ظرف یکی دو سال قابل انجام است.
 
دانشگاه آزاد غصب شده است
 
هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه کارهای اساسی در این دوره خیلی کم بوده است گفت: اقدامات دولت فعلی پایه ها را سست می کند همچنان که برخی قصد دارند مانع از این شوند که کشور به سمت علم برود و به عنوان نمونه دانشگاههای بخش خصوصی را تضعیف می کنند.
 
وی با تاکید بر اینکه غصب دانشگاه آزاد یکی از این موارد است گفت: این اقدام با تصویب نهادی صورت گرفت که حق نداشت در اساسنامه آن ورود کند.
 
خواست اکثریت جوانان نتیجه خواهد داد
 
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  افزود: آنچه پایه امید شماست آگاهی و خواست شما و خواست اکثر جوانان است و این نتیجه خواهد داد.
 
هاشمی رفسنجانی در پایان سخنان خود خطاب به حاضران که برای دعوت از وی برای اعلام کاندیداتوری در این برنامه حاضر شده بودند شعر زیر را قرائت کرد:
 
گفت پیغمبر كه گر كوبی دری / عاقبت زان در برون آید سری
 
 
منبع: پایگاه افسران جنگ نرم
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 82
MOSA  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۵ خرداد
0
0
پاسخ
امیدوارم اون کسی که لیاقت ریاست جمهوری کشوروداره انتخاب بشه البته به حرفایی که میزنن هم عمل کنن
captcha
reza khalaj  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد
0
0
پاسخ
ba salam be nazare man aghaye hashemi siasat madar kar koshte yi hast va sharayet ro be khobi mi sanjad va ba siasat etedal va tajziye tahlil mamlekat mibinad ke emroz keshvar niaz be amnit va aramesh darad va emroz jaye jango jadale siasi taghsime ghodrat nist va mardom garibane moshkelate ziadi eghtesadi va doshmanan ta labe marzhaye ma pish amadan va in mitavanad dars khobi bashd baraye siasat joyane javan va hata siasatmadaran sahebe nam ke ghabl az har chizi
be sharayete keshvar va neaz mardom va moghiat doshman fekr konan .mamnon reza .az iran
captcha
سعید  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۵ خرداد
3
1
پاسخ
با سلام ما باید یک سایت اکبر هاشمی شناسی طراهی کنیم تا به مردمی که نمی شناسند این شخصیت رو بیشتر بشناسن دلیل اینکه مردم از هاشمی چهره منفی میبینند این است که این آقا به کسانی که این دولت وملت رو نمیخوانن رو نمیده و انها شروع به تبلیغات منفی میکنند با تشکر وسلام.
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
123
15
پاسخ
اقای هاشمی مرد با اخلاق ومعتدلی که ایران به او محتاج است
captcha
پاسخها
حسین  | ۱۳۹۲ جمعه ۳ خرداد
امام ره ، در جواب همه مردم و مسئولان گذشته و حال و آینده ، این جمله را فرموده اند و خودشان هم عمل میکردند ، ایشان می فرمودند که اگر مردم مرا دوست دارند و احترام میگذارند بخاطر اینست که من با اسلام و با دین خدا هستم و اگر خدای نکرده زمانی آنها را کنار بگذارم ، مردم به من پشت میکنند و منظورشان اینست که مردم ، خدا و دین خدا را میخواهند نه اشخاص را .
خدا می فرماید : ما برون را ننگریم و قال را -- ما درون را بنگریم و حال را .
مرتضی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
29
4
پاسخ
باید بپذیریم که ما ایرانی ها انسانهای عجیبی هستیم ویک زمان می کوبیم و یک زمان بالا می بریم پس خوشا به حال آنکه برای خدا کار می کند .
آقای هاشمی ممنون که کاندیدا شدید ، قصد تعریف نیست ولی واقعا به نظر بنده هیچ کسی در قد و اندازه شما نیامد به میدان .
ما نیاز به تغییر داریم ، این راه را سالهاست رفتیم و نتیجه آن مشخص : فرهنگ رو به زوال و اکنون هم که تورم دارد بی داد می کند .اگر رای آوردید : خواهشا تغییر دهید ، رجال قوی ، خوش فکر ، با فرهنگ و خدا ترس را سر کار بیاورید
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
5
3
پاسخ
هر چی خدا بخواد همون میشه فقط باید با چشمای باز انتخاب کنیم تا خون شهیدان انقلاب پامال نشه اللهم عجل لولیک الفرج
captcha
لهراسب  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
13
12
پاسخ
به نظر من در شرایط کنونی فردی با درایت آقای رفسنجانی مشکل گشای مسائل روز خواهد بود
captcha
پاسخها
منوچهر  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
خدایا مرا هم ببخش ، من هم قبلا به آقای هاشمی رای داده بودم ، چیزهایی می شنیدم و باور نمی کردم و الآن می فهمم که ایشان تشنه قدرت و مقام هستند نه خدمت ! چونکه فردی تشنه خدمت می شود که به آن کار علم کافی و به روز داشته باشد و اگر قرار باشد که همیشه به اطرافیان بله چشم بگوید و سبک آزمون و خطا در پیش بگیرد ، فاتحه ما خوانده است و بنظرم استقبال شدید غربی ها از ایشان ، بیشتر به این خاطر است که آنها دوست ندارند که ایران پیشرفت کند و دوست دارند که کسی سر کار باشد که نابلد باشد و در واقع می خواهند ما را سی سال از دنیا عقب بیندازند و از کورس رقابت علمی و صنعتی کنار بگذارند .
نکته بین  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
من که پس از دیدن اعمال سالهای اخیر آقای هاشمی ، رای سالهای قبلی خود را پس گرفتم ، شما چطور ؟
شاکری  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
جناب آقای لهراسبی ضمن احترام به نظر شما ونظر تمام مردمی که حق رای دارند بنده با نظر شما کاملا مخالفم چون سنگ بنای اقتصاد سرمایه داری بعد از انقلاب در دولت آقای هاشمی گذاشته شد و یادمان نرفته که فاصله فقیر وغنی در آن زمان به سرعت اضافه شد واستقراض خارجی وسایر کارکردهای اقتصادی بنیان اقتصاد کشور را بدون نمایش ظاهری ویران کرد ، امیدوارم قدری با مراجعه به تاریخ از تصمیم ناصحیح در امان باشیم.
علی شیرازی  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
18
6
پاسخ
سلام به تمام عزیزانی که ایران را دوست دارند .اگر درسال 88 به هر کدام از ارکان انقلاب چنین جسارتی که به ایشان شد .انجام می گردید . اینچنین خردمندانه برخورد می کردند. رهبر انقلاب به یاران قدیمی بیشتر اعتماد دارند
captcha
راستگو  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت
14
5
پاسخ
پیرو نظر دوستانی که اعتقاد داشتند ما در انزوای بین اللملی نیستیم من هم موافقم چون با کشورهایی مانند گینه بیسائو ، بورکینا فاسو، مالی ، نیجر ، سنگال ، جزایر کومور و... که بخش اعظم اقتصاد دنیا در دست آنهاست در ارتباطیم !!!!!!
captcha
حسیین  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
10
17
پاسخ
آقای هاشمی پس چرا بدون صحبت کردن با مقام معظم رهبری پا به عرصه گذاشتید؟ شما که گفته بودید تا ایشان موافق نباشند پا به عرصه نمی‌‌گذارم
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد
بقول پسر عمه زاد در کلاه قرمزی ، من عبرت شودم , باز هم مثبت میدم .........
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
من اشتباه مثبت دادم ببخشید.......
مَهدی  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
حالا که اومده ، خوش اومده
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
18
16
پاسخ
دوستت داریم هاشمی
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
25
7
پاسخ
من قبلا با هاشمی موافق نبودم و 8 سال پیش از ته دل می خواستم ایشان رییس جمهور نشوند ولی حالا یکی از بهترین گزینه های حاضر برای ریاست جمهوری است در بین این چهره ها و شاید بتونه با درایت و تدبیری که داره کشور را از این وضعیت در بیاره .ولی نباید رضایی را هم از قلم انداخت .راستی اقای رییس جمهور اینده گذشته از چیزهای واجب به فکر ما جوون ها هم باشید به این اینترنت حلزونی ما هم رسیدگی کنید به امید ایرانی جاوید و با باورهای درست
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
16
0
پاسخ
كار خوبي رو دارين انجام ميدين .... سپاس فراوان
captcha
شایان  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
20
23
پاسخ
من میخواستم که به بعضی هواداران آقای هاشمی گوش زد کنم که:
این که بعضیا میگن ریاست آقای هاشمی مملکت رو از انزوای بین المللی نجات میده
اولا باید بدونا" که این "بین الملل" که ازش حرف میزنن کشور های دشمن یا هم پیمانان اون ها هستند
ثانیا سیاست خارجه ی کشور توسط رهبری و در راستای آرمان های انقلاب اتخاذ میشه و رییس جمهور در راستای این سیاست ها اختیار داره
ثالثا با توجه به گفتمان حاکم بین کشورمون و دشمنانش ایران در صورتی از تحریم ها خلاص میشه که آرمان های انقلاب رو زیر پا بذاره که این خواست اکثریت ملت نیست
به قول مرحوم محمد نوری : ما برای آنکه ایران خانه ی خوبان شود ، خون دلها خورده ایم ، رنج دوران برده ایم
captcha
امیر  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
17
3
پاسخ
حالا واقعا ایشون با اعلام موافقت رهبر کاندید شده؟ اگه اینطوری باشه که خوبه وگرنه رو حرف خودش هم نمونده که این اصلا نقطه امید بخشی نیست.
ولی جدای از این مورد سر کار بودن افرادی مثل هاشمی، قالیباف یا جلیلی که در حوزه کاری خودشون به بهترین نحو عمل کردن میتونه خیلی به حل مشکلات اساسی ما کمک کنه.
captcha
پاسخها
مهرناز  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
دیشب یعنی 25 اردینهشت در20:30که یک برنامه ی ملی ست این خبر که آقای هاشمی از رهبر اجازه گرفته اساسا تکذیب شد بابا همین اول کاری دروغ به این بزرگی...
دیگه عاقبت کار رو فقط خدا می دونه
ماهشهر  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت
اکثر خبر گزاری ها تکذیب کردن اینکه اقای هاشمی قبل از اومدن به ستاد انتخابات با حضرت اقا تماس گرفته
ناشناس  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت
برادر جان :من حاضرم به خاطر آرمانهای انقلاب خون دل بخورم و گرسنگی و تنگناها را تحمل کنم به شرط آنکه همه باهم در یک ردیف باشیم.وزیر و وکیل و رییس هم مثل مانه اینکه عده کمی تو ناز و نعمت باشند و ما..... . جام می و خون دل هر یک به کسی بدهند.یک عده از خون ما فقرا تغذیه کرده و غول شده اند.
محمد  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
با هاشمی و قالیباف موافقم ولی با جلیلی نه
رضا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
37
17
پاسخ
درود بر هاشمی نمیدانم چرا بعضیها از این آدم یک چهره منفی ساخته اند
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲ خرداد
تا نباشد چیزکی ، مردم نگویند چیزها !!
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
13
30
پاسخ
آقای هاشمی بنفع آقای حسن روحانی کنار میکشه .
captcha
محمد  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
47
37
پاسخ
همه دارن سعی میکنن کاری کنن که اقای هاشمی رای نیاره
همین الان هاشمی رفسنجانی رو توی گوگل سرچ کنید و روی ویکی پدیا کلیک کنید
چی میبینید؟
معنی این چیه؟
توی پاسخ بنویسید
captcha
پاسخها
اشنا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
مرد شماره 1 ایران
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
39
25
پاسخ
منجي اين جامعه و نظام، فقط هاشمي است فقط خدا كنه پشيمونش نكنند
captcha
محمدی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
32
19
پاسخ
هاشمی در طول انقلاب خدمات زیادی به ایران داده
اواسط انقلاب مردمی که وضعیت مالی خوبی داشتن و بچه هاشون دانشگاه دولتی قبول نمیشدند بچه هاشون رو میفرستادن خارج درس بخونن.
اقای هاشمی با امام صحبت کردن و پیشنهاد تشکیل دانشگاه ازاد رو دادن اینطوری هم پول از کشور خارج نمیشد و هم سطح سواد در کشور بالا تر میرفت
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
26
20
پاسخ
به سوي ايران هسته اي باسردارسازندگي
ايت الله انشالله مثل گذشته موفق وخداوندياورت باشد
captcha
پاسخها
ماهشهر  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت
دوست عزیز داخل این چند سال اقای هاشمی از هرکی حمایت کرده شکست خورده شما کدوم موفقیت ها رو میگین؟
حسین  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
کجا از رهبر معظم انقلاب شنیدید یا خوندید که ایشان از هاشمی خواستند که در انتخابات شرکت کنه؟؟
محمد  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
خود رهبر به هاشمی گفت توی انتخابات شرکت کنه تا مردم بیان رای بدن
ماهشهر  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
سلام
دوست عزیز شما با یه ادم 79 ساله چطور میخوایید کشور پیشرفت کنه
به نظر من اقای هاشمی با اومدنشون نشون دادن فقط شیفته ی قدرت هستن .
و برای ملت ارزشی قائل نیستن چراکه با این سن زیاد توان اداره کشور رو ندارن
ماهشهر  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
15
54
پاسخ
من از قای هاشمی درس های بزرگی گرفتم:
اول لینکه بدون سلام نظر بدم
دوم اینکه پازل دشمنو با دامن زدن به واژه هایی مثل انتخاب ازاد پر کنم
سوم اینکه داخل سن 79 سالگی هم میشه رئیس جمهور شد
چهارم اینکه اگه رئیس جمهور نشدم به منزله احترام به قانون به مردم بگم بریزن تو خیابون
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
29
11
پاسخ
واقعا ناراحت شدم وقتی امروز صبح دیدم که سایت مناظره این پست رو از لیست محبوب ترین های صفحه اصلیش برداشته!! آیا این بی طرف بودن هست ؟ این پست شما 7000 تا تا الان بیننتده داشته و بیشترین اشتراک نظرات .
واقعا این بی طرفی هست ؟ شک دارم بیطرف باشی صدا و سیما و سایت مناظره و میدونم منتشر نمیکنی
captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
کاربر محترم ضمن ابراز تاسف از لحن شما، پیشنهاد تقسیم محبوبترین ها به هفته، ماه و کل پیشنهاد خوبیست در صورت امکان و تایید بخش فنی این کار را خواهیم کرد.
محمد  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
ادمین با توام:یه هفته دوهفته نداره محبوب ترین ها باید در کل باشه بدون محدودیت زمان اگه یک هفته ای باشه باید اسمش رو بذارین محبوب ترین های هفته و بعد محبوب ترین های کل هم داشته باشه
یک هفته ای بودن ضعف برنامه نویسی سایت رو میرسونه باید درستش کنین
admin  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
دوست عزیز، همانطور که در جواب کاربر عزیز قبلی گفته شد، بخش محبوب ترین های سایت مربوط به محبوب ترین فایل ها در طی یک هفته اخیر رو نمایش میده و فایل آقای هاشمی تاریخش از یک هفته عبور کرد و سایت به طور خودکار فایل های خارج از یک هفته اخیر رو تعویض میکنه و کلا یک پروسه خودکار و اتوماتیک است. اگر قرار بود این فایل حذف بشه اصلا از اول در سایت قرار نمیگرفت . ما از شما کاربران و دوستان عزیز توقع داریم با دید بازتری به مطالب نگاه کنید و اینطور یکطرفه قضاوت نکنید. باز هم از توجه شما ممنونم.
همشهری هاشمی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
40
22
پاسخ
درود بر اقای هاشمی
تنها کسی که میتونه مارو از این وضع نجات بده اقای هاشمی هست فقط ایشونن که میتونن با این مشکلات مثه اب خوردن کنار بیان...
captcha
حسین  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
39
18
پاسخ
با سلام خدمت تمام هموطنان عزیزم
تا قبل از کاندیداتوری جناب رفسنجانی من شخصا میخواستم به جناب قالیباف رای بدم
ولی زمانی که جناب هاشمی کاندید شدن با قدری تفکر درباره شخصیت و گذشته روشن و با افتخار ایشان رای من آقای هاشمی شد
و با توجه به نظرات دوستان امیدوارم رای اکثریت با ایشان باشد.اگه جناب هاشمی رئیس جمهور بشن و از آقای فالیباف در ستون اصلی کشور استفاده کنن ایران دوباره ایــــــــران مشود.
اگه بخواهیم میتوانیم.....
به امید روزهای روشن
captcha
ایران  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
50
20
پاسخ
ریس جمهورمحبوب هاشمی دلاور وحدت بخش فرزندان انقلاب
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
18
38
پاسخ
آقای هاشمی اگه فکر کردی با این مظلوم نمایی ها و باند بازی ها میتونی دوباره به قدرت برسی زهی خیال باطل گیرم هم به قدرت رسیدی با مخالفهای دو آتیشت چیکار میخوای کنی من هم مثل بسیاری از مردم طرفدار امثال احمدی نژاد و دار و دسته اش نیستم و ضربه های زیادی تصمیمات غلط این دولت کنونی به مردم وارد کرده اما این رو خوب میفهمیم که امثال شما ها دنبال فرصتی میگردید که از آب گلآلود ماهی بگیرید و دوباره قدرت رو قبضه کنید هنوز یادم نرفته مردم برای اینکه از دست شما خلاص بشن حماسه 2 خرداد رو آفریدند ولی شما دولت آقای خاتمی رو هم با در اختیار گرفتن وزارت خونه های مهم و کلیدی فلج کردی تا رسیدیم به احمدی نژاد و مردم از ترس اینکه شما دوباره قدرت رو بعداز دولت اصلاحات قبضه نکنی به احمدی نژاد پناه بردن ...ما ملت هرچی تو تاریخ این مملکت میکشیم از دست انسانهای از خود راضی و قدرت طلبی مثل شماهاست احمدی نژاد هم یکی مثل خودته فقط همدیگه رو سیاه میکنید به قول قدیمی ها دیگ به دیگ میگه روت سیاه...! الان هم خودشو به اصلاح طلبها نزدیک کرده تا رآی جمع کنه...دانشگاه آزاد رو غضب کردن ...!!!!!!!!!
captcha
پاسخها
مریم  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
خدا رحمتت کنه واقعا حرف دل میلیونها مردم ایران را زدی . مردم باید بدانند که مواظب گراگانی باشند که در لباس میش پنهان شده اند . هاشمی کسی هست که فقط به مدیران بها داد و در فتنه 88 سکوت را بر هر چیز دیگر ترجیح داد البته ناگفته نماند که بعضی وقتها هم خواسته یا نا خواسته آب در آسیاب دشمن ریخت . بقول رهبر عزیزمان بصیرت بصیرت . به امید اینکه خون شهدای عزیزمان را پایمال نکنیم
عباس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
سلام خدمت هم وطن دو اتشه بودن مهم نیست بلکه مهم ولایت است که جناب هاشمی با ولایت بزرگ شده و انشا الله ان را سر لوحه کار خود قرار می دهد
یک هموطن 40 ساله  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
دوست عزیز شما ظاهرا از جریانات سیاسی 2 دهه اخیر خبر نداریدواینکه پیروزی 2 خرداد درصد قابل توجهی مدیون برگزاری سالم انتخابات توسط هاشمی است. دوم این جبهه پایداری (که قبلا اسمش حلقه حقانی بود)و موتلفه و امثال آقایان جنتی ولایتی مصباح و اصولگراهای امروز(طرفدارن دیروز سیاست اقتصاد باز و ارتباط با آمریکا در زمان حضرت امام!) بود که چوب لای چرخ دولت اصلاحات میگذاشت و قس علیهذا
محمد  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
46
19
پاسخ
زمانیکه جنگ تحمیلی به بن بست رسید تنها کسی که شجاعت داشت کشور را به صلح با عزت هدایت کند وباعث افتخار ایرانیان شود آقای هاشمی بود ودر شرایط فعلی نیز تنها کسی که شجاعت دارد کشور را از انزوای بین اللملی خارج نماید هم اوست.
captcha
پاسخها
افسانه  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
ااغااقای هاشمی درشرایط فعلی کشور گزینه مناسبی هستند و باید در نظرداشت کشور به یک سیاستمدار قهارنیاز داره...
همه ما عاشق ایرانیم وپیشرفت کشوررو میخوایم وباید موجب سربلندی ایرانمون بشیم و این درحالی میسر میشه که انتخاب خوبی داشته باشیم و پشت انقلابمون واستیم.
حسين  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
آره ... صلحي كه باعث شد به خاطرش امام خميني (ره) مجبور شن بگن " جام زهر نوشيدم" خيلي شجاعت ميخواد
شایان  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
داداش منظورت از انزوای بین المللی چیه؟!
اگه انزوا یعنی این که آمریکای جنایت کار و اسرائیل غاصب و هم پیمانانشون از ما ناراضی باشن ، تا باشه از این انزواها باشه....
یا اگه انزوا اینه که توی فیلم های هالیوود مردم ایران رو به مردمٍِ بی خبر ِ دنیا هیولاهای متحجّر نشون بدن ، بذار بدن ، ماه پشت ابر نمیمونه...
در ثانی این انزوا که ازش حرف میزنی با یه چراغ سبز از طرف نظام به آمریکایی ها نه تنها از بین میره بلکه برامون فرش قرمز پهن میکنن.
مسئله این جاست که انقلابی جماعت آبش با ظالم جماعت توی یه جوب نمیره.
زنده باد آرمان های انقلاب و زنده باد رهبر انقلاب
رضا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
به مطلب خوبي اشاره کرديد.ايشان هر آنچه را که به مصلحت کشور باشد با قاطعيت بيان ميکنند.
اصلاح طلب  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
درود بر شما و آقای هاشمی
رضا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
57
19
پاسخ
هاشمی مردی بزرگ و با غیرت است او توان مدیریتی بالایی دارد. به امید اینکه بر بالاترین پست اجرایی کشور تکیه بزنند
captcha
امیدوار  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
32
15
پاسخ
امیدوارم اقای هاشمی با قدرت به مبارزه ی انتخاباتیشون بپردازن و حریف هایی که برای شهرت اومدن رو شکست بدن
captcha
علی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
52
19
پاسخ
باتجربه ای که میتواند کشورمان را نجات دهد
captcha
پاسخها
مَهدی  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
100٪
علی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
هاشمی است
مهدی محمدی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
37
14
پاسخ
فقر و بیکاری با آبروی جمهوری اسلامی سروکار دارد امیدوارم با انتخاب آقای هاشمی فقر و بیکاری درمان شود
captcha
محمد  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
32
7
پاسخ
هاشمی کاندید شد.خیلی هم خوشحالیم.ولی میدونین که مشایی از صبح نشست توی ستاد با احمدی نژاد تا وقتی هاشمی برای ثبت نام اومد ثبت نام کنند؟
اونایی که طرفدار هاشمی هستند بدونن که مشایی و احمدی نژاد مثل هم هستن اگه از وضعیت فعلی مملکت راضی هستید از مشایی حمایت کنید اگر راضی نیستید از هاشمی حمایت کنید
captcha
مش قربون  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
59
24
پاسخ
هاشمی امید ایرانی
captcha
حسین  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
59
27
پاسخ
رای ما فقط هاشمی رفسنجانی
انجمن دانشجویان برق
captcha
پاسخها
طرفدار آقای رئیس جمهور  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
از طرف دانشجوها حرف نزنید من و عده ی زیادی از دوستام که البته دانشجوی ترم آخریم مخالف صد در صد آقای هاشمی هستیم
دانشجوی دانشگاه آزاد  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
آقای رفسنجانی پدر ایران هستند
و ما دانشجویان وظیفه داریم که به ایشان رای دهیم
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
رای تمام دانشجویان جناب هاشمی است
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
پرچم دانشجويان برق بالاست...
ایرانی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
53
21
پاسخ
فقط اقای هاشمی می تواند ایران را نجات دهد وضعیت فعلی خیلی خیلی بغرنج است.
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
19
17
پاسخ
خیلی خوب بود-ممنونیم
captcha
عباس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
66
22
پاسخ
تنها گزينه مناسب جهت برون رفت از وضعيت بحراني کشور ورسيدن به وفاق ملي آقاي هاشمي است.
captcha
پاسخها
دانشجو  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
احسنت
كاملا حق با شماست
حسين  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
موافقم
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
کاملا درست هست
محمد  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
47
12
پاسخ
چرا این مطلب رو از محبوب ترین ها برداشتین؟
captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
دوست عزیز، بخش محبوب ترین های سایت مربوط به محبوب ترین فایل ها در طی یک هفته اخیر رو نمایش میده و فایل آقای هاشمی تاریخش از یک هفته عبور کرد و سایت به طور خودکار فایل های خارج از یک هفته اخیر رو تعویض میکنه و کلا یک پروسه خودکار و اتوماتیک است. باز هم از توجه شما ممنونم.
علی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
راست میگه چرا؟
حمید علی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
56
7
پاسخ
وضعیت حساس فعلی دست کمی از وضعیت پس از جنگ ۸ ساله ندارد و ما برای گذر از این وضعیت نیازمند تدبیر و قدرت مدیریت رییس جمهوری با تجربه و مدیر و مدبر داریم
captcha
پاسخها
محمد  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
چند تا نظر بر ضد اقای هاشمی نوشته شده چرا اونا رو نمیبینی؟
ببین مردم اقای هاشمی رو دوست دارین اگه دوستش نداشتن به نظر هایی که ازش تعریف میکرد +نمیدادن و به رای هایی که بر ضدش بود -نمیدادن
دوستان بیدار شین ببینین مردم چه کسی رو بیشتر دوست دارن
نیما  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
سایتی که فقط تعریف و تمجید را قرار دهد به درد نمیخورد متاسفم براتون
سعید  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
18
8
پاسخ
جمع کردن وضع کنونی مملکت حکایت گاو نر و مرد کهن هاشمی کار خودته
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
20
10
پاسخ
گفت پیغمبر كه گر كوبی دری / عاقبت زان در برون آید سری
از ایشان ممنونیم که بالاخره سر خودشون رو از در بیرون آوردند. درود بر هاشمی
captcha
اعتدال  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
23
7
پاسخ
انصافاً خدمت بزرگی در اطلاع رسانی آسان به مردم انجام داده اید . خداوند یار و نگهدارتان
captcha
رحمان  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
45
16
پاسخ
فعلا با این شرایطاقتصادی و تورم تنها رفسنجانی می تواند اوضاع کشور مان را سرسامان دهد
captcha
پاسخها
ارانی  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
اگه هاشمی هنری در این زمینه داشت سال آخر 8 سال ریاستش تورم به 49/5 درصد نمیرسید
لطفا چشماتون رو باز کنید
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
16
7
پاسخ
خیلی سپاسگزاریم از این پورتال
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
57
22
پاسخ
درود بر هاشمی .............درود بر خاتمی...............
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
دروودبرانقلاب وانقلابی وامثال هاشمی
میثم  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
13
5
پاسخ
پرتال خوبیه ولی تنوع هم لازمه
captcha
ali  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
50
12
پاسخ
آقای هاشمی موفقت و سر بلندی حق شما و همه ما ایرانی ها است
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
7
0
پاسخ
فقط فقط فقط از خداوند بزرگ خواستارم اگر زمانی امدیدفقط اقتصاد کشور را نجات بدهید تافردای قیامت رو سفید وارد صحرای محشر شوید دروغ نگویید کلک نزنیدخدارا در نظر بگیرید گناه و حق الناس نکنیداقا امام زمان راهمیشه در نظر داشته باشیدمثل بعضی هانباشید که با دروغ جلو رفتند خداوند اتش بزرگ جهنم را برایشان فراهم نماید انشالا 00000
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
4
1
پاسخ
شما که عالم دانا هستید اگه میشه نهج البلاغه را قبل از کاندید شدن یک بار مرور کنید واز کاندیدهای این دوره نیز بخواهید که انها هم بخوانند تا از عاقبت سنگین این مسیولیت اگاه باشند که ان دنیا کسانی که ظلم وستم دیدن حقشان را میگیرند
captcha
حمید  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
43
12
پاسخ
حضرت آیت الله با تصمیم بزرگ و تاریخی تان برای آمدن و نجات دوباره ملک و ملت امید را نه تنها به جوانان بلکه به همه ملت ایران هدیه دادید .
علاوه بر آن باز هم خدمتی بزرگ برای بقای نظامی که خود در بوجود آمدن آن نقش بسزایی داشته ای انجام دادی .
ای سردار سازندگی ؛ امیدواریم و انتظار داریم اینبار سردار بزرگ اقتصادی ، آزادی و احیاء کننده کرامت انسانی و ایرانی در عرصه بین المللی باشی .
خدای بزرگ یار و یاورتان باد ای مرد بزرگی که با بادهای ناجوانمردی و لشکر نفاق نلرزیدی و استوار ماندی .
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
2
7
پاسخ
ملاک ما برای رای به نامزدها کسانیند که ولایتیند و گوش به فرمان ولایت فقیه ولی متاسفانه در این سخنان آقای هاشمی(در زیر از همین صفحه کپی شده) بویی از ولایتی بودن نمی آید!! آیا شرایطی هست که بین آقای هاشمی و رهبر ما نزاعی پیش آید؟!
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه ما نمی خواهیم دعوا کنیم خاطرنشان کرد: اگر بخواهد شرایطی بوجود بیایید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود آید همه ما ضرر خواهیم کرد.
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
13
6
پاسخ
کار بسیار خوبی است موفق باشید
captcha
مجید فولادپیکر  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
11
3
پاسخ
خسته نباشید ممنون از زحماتتون امیدوارم موفق باشید.
captcha
بخت آور  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
16
2
پاسخ
بورتابلی با اررش است. انشاالله بی انصافی راهی به این خانه نیابد.
captcha
باغداران  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
41
14
پاسخ
هاشمي اميد اسلام انقلاب ورهبري هستند
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
18
5
پاسخ
اطلاع رسانی خیلی خوبی است امید وارم دوباره اشرافی گری غالب نشود
captcha
مهدی خالقی  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
9
6
پاسخ
در کل خوب بود
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
11
6
پاسخ
با سلام عالی بود امید دارم که همیشه این گونه باشد برای ایرانی سر افراز
captcha
محمد  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
6
17
پاسخ
آقای هاشمی کی میخواد دست ازین سیاس بازیاش برداره؟
شخص رهبری قائل به این هستند که تمام سلائق حضور داشته باشند،دیگه چه حرفیه که از رهبری کسب رخصت کنه؟یا اطرافیان بگویند باید از ایشون دعوت بشه تا بیاییند
ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی/این ره که تو میروی به ترکستان است
captcha
سعید  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
6
9
پاسخ
از حاج آقا رفسنجانی دلیر میپرسم بعد از انتخابات اگه شما به حول قوه الهی رئیس جمهور شدید:
با کافران همیشه دروغ پرداز چطور رفتار میکنید؟
captcha
نصيري  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
99
14
پاسخ
بسيارازراه اندازي اين پورتال جهت اطلاع رساني سالم وانشاالله واقع گراسپاسگزارم
captcha
اکبرعباسی  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
42
11
پاسخ
سلام من خدمت جناب آقای هاشمی رفسنجانی وتمام هواداران ایشان.امیدوارم دراین رقابت سخت پیروز باشند ودر اداره مملکت اسلامی موفق تر از همیشه باشند.خدا قوت
captcha
احمد آتشدست cwqe  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
42
12
پاسخ
سخنان زیبا آقا رفسنجانی دلسوذانه و پدرانه است
captcha
سعید رای اولی  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
40
12
پاسخ
رای ما هاشمی
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
42
11
پاسخ
این وضعیت مملکت را فقط وفقط چهره شناخته شده دنیا یعنی آقای هاشمی میتواند سروسامان دهد .ایشان یک برند شناخته شده است .دیگر زمان آزمایش وامتحان چهره جدید نیست چرا که زود دیر میشود.
captcha
تبریک تبریک تبریک  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
42
11
پاسخ
ملت سربلند باشد با انتخاب اقای هاشمی
captcha
بشیر  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
37
8
پاسخ
به امید پیروزی و روزهای بی دروغ.
captcha
عباس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
38
11
پاسخ
با عرض سلام خدمت شخصیت برجسته ی نظام که سالها برای این انقلاب هزینه کرد.
امیدوارم که مردم ما متوجه حساسیت انتخابات پیش رو شوند و با سپردن کار بزرگ به آدمهای بزرگ و مومن کشور را در برون رفت از مشکلات یاری دهند.
captcha
اکبر  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
43
12
پاسخ
تنها کسی که میتونه ایران رو از این وضع نجات بده هاشمیه

هاشمی مهربان حامی نسل جوان
captcha
سید محمد علوی  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
8
11
پاسخ
با سلام از سه قسمت از سخنان اقای هاشمی هم بسیار متعجب وهم بسیار متأسف شدم
1-من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود!!!!
2-در چند سال اخیر تنها کارهای کوچکی شده است که ظرف یکی دو سال قابل انجام است!!!!!!
3-اگر بخواهد شرایطی بوجود بیایید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود آید همه ما ضرر خواهیم کرد!!!!!!اختلاف نظر یا نزاع و اختلاف؟؟؟؟؟
در پایان عرض می کنم ما به فرمایش مولای متقیان حضرت علی (ع)عمل خواهیم کرد "ان الحق والباطل لا یعرفان باقدار الرجال اعرف الحق تعرف اهله واعرف الباطل تعرف اهله"حق وباطل با قدر ومنزلت اجتماعی افراد شناخته نمی شود حق را بشناس اهلش را می شناس باطل را نیز بشناس اهل ان را هم خواهی شناخت .

captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
15
4
پاسخ
سلم بر پدر مهربان ودلسوز ایران زمین از خداوند تبارک وتعالی سلامتی شما ومقام معظم رهبری را از خداوند خواستارم پدر جان 8سال نبودنت را تجربه کردیم دوریت خیلی سخت بود مشکلات سخت در ایران رخنه کرده طاقت را از همه گرفته امیدوارم باتدابیر مقام معظم رهبری وتلاشهای شما پدر دلسوزباز ان ارام بعد از 8سال دفاع مقدس به خانه ماباز گردددوست دار وعاشق شما صادق از کیش
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
49
16
پاسخ
یعنی هاشمی رفسنجانی و عارف کسانی هستند که که واقعا شخصیت ریاست جمهوری رو دارن
زنده باد داوطلبان روشن فکر و واقع بین.
captcha
امید  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
48
15
پاسخ
هاشمی دوستت داریم
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
44
14
پاسخ
ما همه جوانان تحصیل کرده بیکار می اییم و به شما رای می دهیم و این وظیفه ماست...
captcha
محمد وظیفه دان  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
15
4
پاسخ
اشتغال جوانان در شهرستان چناران
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
47
18
پاسخ
هاشمی حمایتت می کنیم
captcha
fateme  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
14
25
پاسخ
واقعا برای آقای هاشمی متاسفم که انقدر شیفته قدرت هستند که چشمشون رو به حقایق بستند و دل خوش کردن به حرفای دورو بری های خودشون.باید بگم من فقط طرفدار رهبری هستم و دیدیم که ایشون اصلا از ورود شما حمایت نکردند ضمنا شما در جریان فتنه ساکت بودین که خودش دلیل روشنی بر خیلی چیزاست.یادمون نرفته که دورو بریهای کیا کمک کار دشمن و عامل تشدید تحریما بودن.تو این دولت هم با وجود اینهمه مشکل خیلی کارای عمرانی انجام شد و مثل دولت شما نبود که فقط رئیسها حق زندگی و امکانات داشتن و محرومان فراموش شده بودن.هرچند که به قول بعضیها همتون از یه ریشه هستین فقط دلم برا رهبر عزیزم میسوزه که مونده دست کیا!براش دعا میکنم و امیدوارم اینبار خدا به دل این مرد آسمونی رحم کنه و مارو از ابتلاء به این انسانها نجات بده!
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
51
13
پاسخ
امیدوارم آقای رفسنجانی در انتخابات شرکت کرده و به عنوان رییس جمهور آینده کشور این کشور را از انحطاط اقتصادی و سیاسی نجات دهد و با عمل به فرمایشات گرانبهای مقام والای ولایت. ایران و اسلام را از این وضعیتی که در این 8 سال دچار آن شده نجات دهد. ایشان از ذخایر انقلاب و یار و همراه همیشگی و قدیمی ولایت مطلقه فقیه عادل ما می باشد .این وضعیت فعلی لایق این انقلاب و این مردم قدر شناس و فداکار نیست .
گرانی و تورم رکود اقتصادی و سیاسی و فقر و نداری با آبروی این انقلاب سرو کار دارد و در شان این کشور و این مردم نیست . امید آنکه مردم ما با حضور در انتخابات ریاست جمهوری حماسه ای جاودان دیگری بیافرینند.
captcha
پاسخها
سید  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت
انگار فراموش کردین که بالاترین تورم بعد از انقلاب جمهوری اسلامی مربوط به سال آخز از8 سال ریاست جمهوری آقای هاشمی است اون همبا 49/5 درصد تورم.
اگر این تورم برای سال های ابتدایی ریاست جمهوری ایشون بود میگفتیم خب جنگ زده بودیم تورم بوده و به آقای هاشمی ربطی نداره اما تورم 49/5 درصدی مربوط به سال آخر از 8 سال ریاست جومهوری آقای هاشمی بوده و این یعنی عدم توانایی مدیریت درست و توانایی ایشان در اقتصاد
لطفا چشم ها را باز کنیم. کسی که تورم 49/5 درصدی روبوجود آورده حالا میتونه تورم رو درست کنه؟
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
51
10
پاسخ
درود بر انسانهایی که همواره ایستاده بودند با قامتی استوار نه کمری تا به زانو خم
captcha
بهتره نگم  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
60
23
پاسخ
بهترین کاندید برای ریاست جمهوری اقای هاشمی است
افرادی که میخواهند ایشان رای نیاورد بدانند مردم بیدارن
captcha
پاسخها
ماهشر  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
اتفاقا اگه کسی به ایشون رای بده یعنی چشاشو به خیانت هایی که اقای هاشمی در حق رهبری کرده بسته
یونس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت
فقط خدا کنه مردم بیدار باشند
هاشمی دوستت داریم  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت
54
27
پاسخ
هاشمی دوستت داریم
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
بدون موافقت رهبری نمی آیم | گفتگو با آقای هاشمی رفسنجانی
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
57%
 
اصلا شرکت نمیکنم
26%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%