محمدباقر قالیباف، نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با نزدیک یکصد نفر از مدیران رسانه‌های استانی و منطقه‌ای دیدار و گفت‌و گو کرد.
 
 
عضو ائتلاف پیشرفت در این دیدار پس از استماع سخنان مدیران مسئول نشریات استانی به سوالات حاضران در جلسه درباره وضعیت انتخابات پاسخ و همچنین در مرود ثبت نام‌های دقیقه 90 و شایعاتی که در این رابطه منتشر شده، اظهار داشت: آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ آیا این اتفاق آینده روشن تری را برای ما ترسیم می‌کند؟ آیا این اتفاق می تواند یک اتفاق میمون و مبارک باشد؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟ آیا این موضوع غافلگیر کننده و غیرقابل پیش بینی بود یا خیر؟ آیا این اتفاقات برنامه ریزی شده بود یا می توان آن را حادثه نامید؟ این مسایل مهم است و  دوستانی که اهل قلم ، مطالعه و تحلیل هستند باید این موضوعات را تحلیل کرده و به جامعه منتقل کنند.
 
 
قالیباف اضافه کرد: اگر همه ما منصفانه نگاه کنیم و کلام مقام معظم رهبری را مستند قرار دهیم، بارها و بارها موضوع رسیدگی به وضع اقتصادی و فرهنگی کشور را از ایشان شنیده‌ایم، اما متاسفانه در این دو موضوع، کارنامه قابل قبول و قابل دفاعی از مدیران کشور  نداریم.  در این شرایط جای سوال است که چه کسانی این کارنامه غیرقابل قبول و غیرقابل دفاع را امروز برای ما به ارمغان آورده اند که ما با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم؟
 
 
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: سوال من از آقای رفسنجانی این است که شما 16 سال با قدرت و هماهنگی کامل و بدون اینکه در سر راه شما تنشی وجود داشته باشد و یا کسی قدرت مقابله و حتی انتقاد از شما را داشته باشد در قدرت بودید. 8 سال در راس قوه مجریه و 8 سال هم رئیس مجلس بودید. از دید من همه دولت در دست ایشان بود- چرا که جنگ دست ایشان بود و امام (ره) از ایشان حمایت می کردند- دولت آن زمان هم پارلمانی و نخست وزیری بود و مجلس وزرا و کابینه را تعیین می کرد و در راس مجلس نیز آقای هاشمی حضور داشت.
 
 
قالیباف افزود:  8 سال بعد هم ایشان رئیس جمهور بوده است و مقام معظم رهبری تمام قد از ایشان حمایت می کردند به گونه‌ای که حمایت های معظم له از آقای هاشمی در آن زمان تاریخی است.  برگردید و نشریات آن زمان را مشاهده کنید تا مشخص شود سخنانی که مقام معظم رهبری برای آقای هاشمی بیان کرده اند، حتما برای آقای احمدی نژاد نگفته اند. آن جمله ای که آقا فرمودند هیچ کس برای من مثل هاشمی نمی شود را به یاد داریم. اما با همه این حمایت ها و هماهنگی ها خروجی اجتماعی و فرهنگی که دوران اقای هاشمی داشت چه بوده است؟
 
 
قالیباف با بیان اینکه امروز چه چیزی تغییر کرده که  اقای رفسنجانی وارد عرصه شده اند؟ خاطرنشان کرد: ورود اقای رفسنجانی به آن معنی است که کشور را حداقل در یک دوره چهار ساله دیگر وارد تنش های سخت و دو قطبی کرده و مردم مستضعف و محروم را مستضعف‌تر و محروم‌تر کنیم. این مسئله چه آورده دیگری برای کشور دارد؟ آقای رفسنجانی در مناظرات باید به مردم پاسخ دهند که ایشان بعد از این مدت چه کردند؟
 
 
وی معتقد است که بزرگ ترین ظلم به مردم آن است که به 20 سال قبل برگردیم و به گفته وی اگر کارنامه 20 سال قبل تا به امروز قابل دفاع بود حرفی نداشتیم اما کارنامه برای مردم مشخص است. بدون تعارف باید بگویم دولت اصلاحات زاییده دولت آقای هاشمی است.
 
 
شهردار تهران  آغاز و پایه بسیاری از بد اخلاقی‌ها، بد رفتاری‌های امروز را، دولت اصلاحات دانست و یادآور شد:. اگر روزنامه های دهه 70 را نگاه کنید و عالی جناب سرخ پوش را مورد توجه قرار دهید، شاهد خواهید بود که بد اخلاقی‌ها کجا بود. تا جایی که مقام معظم رهبری مجبور شدند تا در مصلی صحبت کنند که مطبوعات باید اخلاق، دیانت و حرمت را در جامعه رعایت کنند. حالا چه شده است که سیاست پیشگانی که امروز این آسیب‌ها را در جامعه ایجاد کردند، دوباره می‌خواهند همین مسایل را برای ما پیش بیاورند؟
 
 
قالیباف آرامش، توافق، دلدادگی، کار، خدمت و تلاش را نیاز امروز جامعه و کشور برشمرد و گفت: اکنون به تنها چیزی که در کشور توجه نمی شود «کار» است چرا که همه با یکدیگر دعوا می‌کنند و با این روند می‌خواهیم آتش دعوا را بیشتر کنیم؟ دامن این آتش  ملت، بچه‌های انقلاب، دستاورد‌های انقلاب، خون شهدا و جوانان را می‌گیرد.
 
 
قالیباف با بیان اینکه بنده حتما سیاست به معنای سیاست بازی را به هیچ عنوان در زندگی خودم به عنوان یک بچه رزمنده نیاوردم و نمی آورم، اظهار داشت: شما شاهد بودید در مواضع شفافی که در 8 سال گذشته در حوزه سیاست داشتم، در هر کجا که احساس کردم حق وجود دارد، از حق دفاع کردم، فارغ از اینکه این حق متلعق به کدام جریان است. ما متعلق به حق هستیم و متعلق به اصلاح طلبان و اصولگرایان نیستیم. گاهی یک قطب‌بندی درست می‌کنند و می‌گویند هرچه ما می‌گوییم درست است و هر کسی با ما نیست، برما است. این موضوع برخلاف «سیاست عین دیانت» است.
 
 
عضو ائتلاف پیشرفت تاکید کرد:  امروز دولت فعلی محکم ایستاده است و می گوید ما حق هستیم. نگاه کنید ببینید چه رفتارهایی انجام می‌شود؟ هنوز این سوال برای من باقی مانده است که دولت اصلاحاتی که جامعه مدنی را دنبال می‌کرده و به دنبال توسعه سیاسی بوده است با کدام منطق باید تلاش کند که بعد از 4 سال، رئیس جمهوری که هشت سال رئیس جمهور بوده است به قدرت برگردد؟ این به میلیتاریسم بیشتر شبیه است تا به دموکراسی؛ این موضوع به اردوگاه روسیه بیشتر شبیه است تا اردوگاه غربی و هدفی که آن‌ها دنبال می‌کنند.
 
 
قالیباف خطاب به انقلابی نماها و سیاست‌پیشگان، گفت: آیا آن روزی که لازم بوده است برای انقلاب و اسلام یک سیلی بخورید، سیلی خورده اید؟ آن روزی که لازم بوده است برای این انقلاب یک تیر بزنید و یک تیر بخورید، تیر زده‌اید و تیر خورده‌اید؟ نشانی از مجاهدت از شما وجود دارد؟ اگر جایی مسئولیتی به شما داده‌اند آیا کارنامه‌ای دارید که با افتخار بگویید من این وزارتخانه و بخشداری را اداره کرده‌ام و این کارنامه من است؟ خروجی خود را ارایه کنید تا ببینیم خروجی شما در این انقلاب چه چیزی است؟ آیا این وزارتی است که شما اداره کردید؟ 
 
 
قالیباف با طرح این پرسش که آقای رفسنجانی بیاید چه چیزی را حل کند؟ خاظرنشان کرد: با این بحث هایی که در سال‌های اخیر دیده‌اید و موضع‌گیری‌هایی که بررسی کرده‌اید مشخص می‌شود چیزی عوض نشده است. آیا مسیر انقلاب عوض شده است؟ با این وجود اگر این افراد بیایند یعنی مجددا تنش به وجود می‌آید. این تنش به نفع چه کسی است؟ من چندی پیش در رسانه‌ها خاطره‌ای از آقای هاشمی را مطرح کردم، واقعا آقای هاشمی چه پاسخی به خاطره دو نفره‌ای که من مطرح کردم دارند؟آیا  واقعا دولت فعلی قابل ادامه دادن است؟ کارنامه عمکرد، رویکردها و صداقت آن ها قابل ادامه دادن است؟ کدام روند را می توانیم مبنا قرار دهیم که بگوییم این روند را ادامه می‌دهیم؟ نباید اجازه دهیم در این مقطع حساس،کشور در طراحی و دام سیاست پیشگان بیفتد. باید اجازه دهیم کشور در یک مسیر عقلانیت، معنویت و کار بیفتد.
 
 
 
قالیباف ورود خود به عرصه سیاست در سال 84 را ورود به جبهه توصیف کرد و گفت: مهم این است حرف خود را بزنیم و وظیفه خود را انجام دهیم. من افتخار می کنم که در میان این مردم بزرگ شدم و با افتخار می‌گویم که روستا زاده هستم؛ همه این فرصت ها را انقلاب، مردم و خون شهدا برای ما فراهم کردند از این رو هیچ گاه رفتار سیاست پیشگی انجام ندادم و تاریخ کاری من نیز این موضوع را نشان می‌دهد.
 
 
 
این کاندیدای ریاست جمهوری اضافه کرد: اولین بی تقوایی فرد این است کاری را نتواند انجام دهد و بگوید می خواهم این کار را انجام دهم. از این بی تقوایی بزرگ‌تر وجود ندارد .
 
 
 
قالیباف در پایان اظهار امیدواری کرد: به برکت بچه‌هایی که پشت خاکریز با آن‌ها بودیم و پشت خاکریز «آر پی جی» می‌زدیم محکم ایستادیم و محکم می‌ایستیم به شرطی که با همان روحیه پشت خاکریز باقی بمانیم. به من می گویند مثال جبهه‌ای نزن اما می‌گویم همه افتخارم این است که مردان مرد را در جبهه‌ها دیدم و نه نامردانی که امروز می‌بینیم. امروز افرادی هستند که حاضر نیستند با صداقت و تقوا کاری انجام دهند.
 
 
 
منبع: افسران جنگ نرم
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 72
ناشناس  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۵ خرداد
1
1
پاسخ
رای ما قالی باف
captcha
م  | ۱۳۹۲ جمعه ۱۰ خرداد
0
1
پاسخ
بسم تعالی
«... و نظهر الاصلاح فی بلادک فیأمن المظلومون من عبادک.»
حکومت را به دان جهت پذیرفتم تا در شهرهای تو اصلاح و آسایش برقرار سازیم و بندگان ستم کشیده ات احساس امنیت نمایند.
جناب آقای دکتر قالیباف نامزد محترم ریاست جمهوری
همانطور که مطلع هستید یکی از بزرگترین مشکلات مردم در شرایط امروز جامعه ما تامین امنیت شغلی و فساد اداری میباشد.سوال من این است :
برنامه های شما در مورد جلو گیری از فساد اداری وامنیت شغلی چیست؟
چرا باید اجاره پانصد و هشتاد هزار تومان غرفه ای که زیر مجموعه سازمان شما است از سال 1389 تا 1392 به سیزده میلیون و چهارصد هزار تومان برسد؟چرا هر ساله با مزایدههای ساختگی اجاره ها چندین برابر میشود چرا بخاطر این زدو بند ها باید یک پیمانکار جوان وکل کارگران زحمت کشی که از این راه تامین معاش میکردند بیکار بشوند چرا باید برای ملاقات وبیان مشکلات با مدیری در زیر مجموعه شما باید بیش از یک سال در انتظار بود وهرگز موفق به ملاقات نشویم .شاید این موضوعات برای شما در برابر ساخت و آبادانی پایتخت که انصافا گل کاشتید بسیار کوچک و پیش پا افتاده باشد ولی این همان زیر ساختها هستند که همه از اصلاح آن سخن میگویند که اگر اصلاح نشود وای به حال مشکلات بزرگتر .جناب اقای دکتر قالیباف لطفا مرا قانع کنید: 1- دولت شما برای امنیت شغلی وفساد اداری ورشوه وپارتی بازیهایی که به وضوح دیده میشوند چه برنامه ای دارد؟
2-در دولت شما ملاقات با مدیران و یا نحوه پاسخگویی به مشکلات مردم چگونه خواهد بود؟ حرف آخر:برادرارجمندم شما که درزیر مجموعه شهر داری نتوانستید مشکل امنیت شغلی و فساد اداری را برطرف کنید با چه برنامه ای دم از مدیریت کشور میزنید
اگر واقعا روحیه جهادی دارید اول امور را از زیر مجموعه خود اصلاح کنید و بعد به برطرف کردن مشکلات یک کشور فکر کنید.
با تشکر خواهر کوچک شما م-گ
10/3/1392
این نامه فقط بیان مشکلات کاری شخصی میباشد و هدف رساندن حرف به گوش مسوول مربوطه را داردوبه هیچ وجه جنبه تخریبی ندارد

captcha
میثم  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۵ خرداد
4
6
پاسخ
آقای قالیباف شما هم سعی نکنید مثل آقای احمدی نژاد با تخریب دیگران رای جمع کنید چون مردم ما به هوش هستند
captcha
donsalvatore_italy@yahoo.com  | ۱۳۹۲ جمعه ۳ خرداد
2
5
پاسخ
قبل از مطالعه این متن تصمیم داشتم بعد از عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی به آقای قالیباف رای دهم ، مطمئن باشند ایشان که دیگر این کار را نخواهم کرد . تصمیم گرفته ام به کاندیدایی که شخصی را تخریب کند رای ندهم برنامه بدهید اگر دارید( علتش را در انتخابات پیش دیدید) . آقای رفسنجانی انسان بزرگیست و هر چه بیشتر ایشان تخریب شوند اطمینان من از این بابت بیشتر خواهد شد . کسانی که با تخریب دیگران بخواهند بالا روند مطمئن باشید که برنامه ای ندارند . خوب به سخنان آقا گوش دهید ، بارها فرمودند تخریب نکنید اما ... شریف
captcha
پاسخها
نکته بین  | ۱۳۹۲ شنبه ۴ خرداد
دوست گرامی ، اولا ، زمان قدیم که کلاس ابتدایی بودیم آقا معلم می گفت که پس از نوشتن امتحان ، در آخر نوشته خود را دوباره بخوانید ، بنابراین بهتر بود که شما هم چنین می کردید و بجای اسم کاربر ، آدرس ایمیل نمی نوشتید و اگر هم عمدی بوده ، جای تامل است ! در ثانی من به هر دوی آنها رای نمی دهم و بنظرم منظور ایشان اطلاع رسانی بوده نه تخریب ، همانطوری که آقای خاتمی انجام دادند هرچند که اورا هم قبول ندارم .
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲ خرداد
4
2
پاسخ
سال 80 به آقای خاتمی رای دادیم یک مدت بعد از اتمام ریاستشون پشیمون شدیم.
سال 84 به آقای احمدی نژاد رای دادیم بعد از 3-2 سال که از ریاستشون گذشت پشیمون شدیم.
سال 88 به آقای موسوی رای دادیم چند روز بیشتر از انتخابات نگذشته بود که پشیمون شدیم.
حالا امسال هنوز انتخابات برگذار نشده تمام نامزد ها دارن کلا وا میدن.واقعا نمی دونم چی بگم.
بجای اینکه بیایم دست به دست هم بدیم و این مملکت رو آباد کنیم داریم بدتر خرابش می کنیم.
دوستان بردن آبروی بزرگان نظام یعنی بردن آبروی مملکتمون. نکنید این کار ها رو با همتون هستم (اصول گرا -اصلاح طلب و .......)
captcha
امید  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱ خرداد
1
1
پاسخ
جناب سردار بهتره حرف خودتو بزنی اگر نجاتی برای کشور باشه اون به دست آیت الله هاشمیست و بس .ادعا همه بلدن عمل کجاست . دوره های قبل فاصله ادعا تا عمل را دیده ایم .مردم خوب میفهمند . و قضات خوبی هستند . جسارت داری یکی رو مامور کن و از صد نفر راجع به خودت و آیت الله رفسنجانی نظر سنجی کن .
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
49
25
پاسخ
برای سایتتون متآسفم چون چند بار نوشتم که از اقای هاشمی هم سخنرانی و یا مصاحبه بگزارید شما نه تنها این کار رو نکردید بلکه سخنان یکطرفه و توهین امیز اقای قالیباف را نسبت به اقای هاشمی گزاشتید و تنها سخنرانی اقای هاشمی را هم از قسمت محبوبترینها و پرطرفدار ترین ها برداشته اید وبجای ان اقای قالیباف و هم تیمی هایشان را که شما هم جزء انها هستیدگزاشته اید با نشان دادن مناظره اقای نبوی و حبیبی اندک امید و اعتماد نسبت به سایت شما پیدا کرده بودم که گویا ان هم برای پیدا کردن بازدید کننده بیشتر بوده با این رویه ایکه در پیش گرفته اید یکطرفه بودن و مقرض بودن خود را بر همگان ثابت کردید این کار برای ما امری عادی است زیرا در این چند ساله رسانه مثلآ ملی و دیگر رسانه های دولتی واکثر رسانه های دیگر فقط در اختیار شما و همفکران شما بوده است و ما برای ابراز عقیده کوچکترین کانالی نداشته ایم
captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
کاربر گرامی، همانطور که در جواب باقی دوستان گفتیم در صورت انجام گفتگو یا مناظره از سوی ایشان حتما آن را نمایش خواهیم داد.
در مورد محبوبترین ها هم این قسمت، محبوب ترین های هفته آخر را نمایش میدهد و همانطور که مشاهده میکنید تاریخ گفتگوی آقای هاشمی از یک هفته گذشته و سایت به طور خودکار این فایل را با فایل های جدید تعویض میکند.
اگر قرار بود از ایشان فایلی در سایت نگذاریم اصلا از ابتدا فایل های مربوط به ایشان را در سایت قرار نمی دادیم.
این سایت برای هیچ کاندیدای منحصر به فردی تبلیغ نمیکند و فرصت ابراز نظر برای همه کاندیداها به طور یکسان در این سایت فراهم است. لطفا تهمت نزنید.
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
23
71
پاسخ
من بااقای قالیباف کاملاموافقم درضمن کشورنیازبه رییس جمهورجوان داره که بامطالب روز وعلم روزاشنایی داشته باشه و مارییس جمهوری میخوایم که حداقل به اندازه اقای احمدی نژادکه ازجونشون مایه گذاشتن کارانجام بدن
مهم نیست کارای زیادانجام بدیم مهم کیفیت عمله.
جاداره ازاقای احمدی نژادم به خاطر فعالیت هایی که درطول این 8سال انجام دادن تشکرکنیم
captcha
saeid  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
27
4
پاسخ
نظر مرتضی رو نذاشتید گفتید الفاظ رکیک و توهین امیز و ...نظر منو چرا نذاشتید من نه فحش دادم نه توهین کردم نگذارید بگم سایتتون بو داره
captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
دوست عزیز، اگر کسی در نظرات خود سخنی خالی از توهین و حاوی تحلیل منطقی داشته باشد و یا حتی احساسات خود را بدون تبلیغ با صفت جو سازی ابراز کرده باشد ما حتما نظر او را نمایش می دهیم.
هانیه  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
7
19
پاسخ
آقای قالیباف اگه اهل قانون بوداز2هفته قبل ستادانتخابات توکرمانشاه راه نمینداخت وبرای رای جمع کردن سخنرانی نمیکرد
captcha
یه بنده خدا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
3
5
پاسخ
عیب نداره. نظر کسانی رو که نقد آقای قالیباف رو می پسندند منتشر نکنید. ولی حداقل دوست عزیز من که نظر رو رد یا تایید می کنی، بدون استفاده از رسانه ملی که مال همه این مردم هست برای تبلیغ سایت تون (اون هم با استفاده از روحانیون که بالاخره در چشم مردم اجر و قربی دارند) و اونوقت جناحی عمل کردن، واقعا عین نفاقه. انشاءالله خدا همه رو به راه راست هدایت کنه.
captcha
پاسخها
یه بنده خدا  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
ادمین محترم سایت، از جواب محترمانه شما متشکرم.
مطمئنا هدف از ایجاد سایت شما تبیین نظرات و دیدگاههای نخبگان جامعه و ایجاد فضای باز گفتگو است و امیدوارم در این راه موفق باشید و به دور از جناح بندی های سیاسی و طرفداری از طیف های خاص به راه خود ادامه دهید که یکی از مصادیق بارز عمل به مطالبه های حضرت آقا در مورد ایجاد کرسی های آزاد اندیشی، سایت شماست.
دلیل نظری هم که بنده دادم به خاطر تایید نشدن نظری است که قبل از آن، به صورت یک تحلیل ارائه کرده بودم و حاوی توهین هم نبود که خود شما هم در چند نظر پائین تر آنرا تائید فرموده اید. اما نشان ندادن آن توسط سایت شما، که احتمالا به علت مشغله کاری بوده است، دلیل بروز سوء تفاهم شد.
امیدوارم خدا بنده را از "عجله" و شما را از "حاشیه" دور کند و هر دو ما را به "انجام وظیفه" نزدیک.
admin  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
کاربر محترم از اینکه ما را دوست عزیز خطاب کردید سپاسگزاریم. اما امیدواریم که دوستی شما با منافقین گریبانگیر شما نشود چون بلافاصله ما ار اهل نفاق خطاب کردید.
همانطور که در جواب دوست عزیز دیگر گفته شد اگر کسی در نظرات خود سخنی خالی از توهین و حاوی تحلیل منطقی داشته باشد یا حتی احساسات خود را بدون تبلیغ با صفت جوسازی ابراز کرده باشد ما حتما نظر او را نمایش می دهیم. انشاالله ما را با نظرات خوب خود کمک کنید.
علی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
5
5
پاسخ
آقای قالیباف بهتر بود برنامه خود را اعلام میفرمودید و گر نه در طول این 35سال مردم ایران همه را خوب میشناسند.
captcha
ایرانی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
13
8
پاسخ
به نظرم آقای قالیباف بهتره به صحبت های حضرت آقا توجه کوچیکی داشته باشن
تخریبی که به اسم روشنگری باشه نشانه ی ضعف شخصیتی هست
captcha
علی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
5
6
پاسخ
آقای قالیباف سردار سازندگی ساخت زیرسازها را ساخت شما در آن دوران کجای کار بودی چه کار کردی و میخواهی جه کاری برایمان بکنی؟؟؟
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
آن موقع آقای قالیباف فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بودن که اتفاقا در ساخت پروژه های بزرگی مثل سد کرخه دولت رو همراهی می کردند.
یه بنده خدا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
5
4
پاسخ
جالبه برای من. آقای قالیباف از حمایت همه جانبه نظام از آقای هاشمی در زمان ریاست مجلس و ریاست جمهوری ایشان گفتند. بعد هم از دوقطبی های شدید زمان آقای خاتمی و آقای احمدی نژاد گفتند. بعد هم گفته در این 24 سال، (با وجود همه حمایت های حضرت آقا از سه رئیس جمهور) سیاست بازی، جای خرد جمعی و استفاده از همه ظرفیت های نظام رو گرفته.
من متوجه تخریبی که دوستان اشاره می کنند نشدم. نقد عملکرد گذشته، برای اینکه ذهن مردم بیدار بشه تا بعضی ها از مهربانی و گذشت مردم به عنوان فراموشی تاریخی استفاده نکن، چه عیبی داره؟
بعدش هم دوستانی که می خواهند برنامه های آقای قالیباف رو بدونند، می تونن به سایت ایشون مراجعه کنند. در سایت ایشون چند جلد کتاب مدون وجود داره که بصورت کاملا جزء به جزء برنامه های مدنظرشون رو ارائه دادند. شامل: (البته اونهایی که در اختیار بنده هست)
برنامه ای برای پیشرفت و عدالت
برنامه راهبردی دیپلماسی
برنامه راهبردی سلامت
برنامه راهبردی سیاست خارجی
نگاه راهبردی به فرهنگ
نگاه راهبردی به مسکن
نگاه راهبردی به نظام اداری
نگاه راهبردی به ورزش
به علاوه اینکه خوندن هر کدام از این کتابها لااقل 5 تا 6 ساعت (البته اگر با سرعت بالا خونده بشن) وقت می گیره. چطور قراره در یک جلسه حداکثر 3 ساعته راجع به همه این مسائل بحث کنند؟ به علاوه دوستان که انتظار ندارند ایشون در تمام جلساتی که میگذارند همه برنامه ها رو تکرار کنند؟ که اگر در یک برنامه اشاره ای به برنامه ها نشد، همگی داد و بیداد کنند که آقای قالیباف چرا برنامه هاشون رو ارائه نمی دهند؟
و اما بعد ...
به نظر دوستان برنامه داشتن آقای قالیباف زیر سوال هست یا دوستانی که فقط به صورت شعاری یک سری مسائل رو بیان می کنند یا از اون بدتر (به قول اطرافیان شون) ساعت 5 و 30 دقیقه تصمیم گرفتند که شرکت کنند و ساعت 5 و 45 دقیقه خودشون رو به وزارت کشور رسوندند؟ دوستانی که طرفدار آقای هاشمی و سیاست های ایشون هستند، یا جزو طبقه سرمایه دار جامعه هستند که کمبودهای اون زمان رو حس نکردند و برگشت اون سیاست ها به نفع شون هست (ارجح دونستن نفع شخصی به نفع اکثریت مردم) یا مسائلی رو که در اون زمان بود، فراموش کردند.
در ضمن اطرافیان آقای هاشمی، همون اطرافیان و طرفداران آقای موسوی و آقای کروبی در سال 88 هستند. یادتون که نرفته؟
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲ خرداد
دوست عزیز هاشمی از خائن به میهن دفاع نمی کند.
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
اين بود انشاي من خوش بود معلم من.
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
15
13
پاسخ
چرا دوست دارید با این بگو مگو ها رای جمع کنید.
معلومه شماها نمیخواید زودتر با گفتگوی مسالمت آمیز تحریم ها شکسته بشه و مردم از فلاکت دربیان. بسه دیگه چقدر رنج و بدبختی کشیدیم. مثلا آینده ی کشورو ما جوونا میسازیم اما با کدوم پول و سرمایه آخه با کدوم انگیزه.................. .
captcha
پاسخها
منوچهر  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
این نوعی بازار گرمی برای این دو کاندید است ، هیچ کدام به درد ما نمی خورند .
مجید  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
10
5
پاسخ
روی اسم کسی که دیگران را تخریب می کند باید خط قرمز کشید.یک کاندیدای خوب باید با سخنان خوب و ایده هایی که در حد شعار نباشد مردم را جذب نماید.نه تخریب دیگران.مردم ایران مردم فهیمی هستند وخوب و بد راتشخیص میدهند.
captcha
poya  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
5
10
پاسخ
shoma takhrib kardane hashemi kar be jai nemibari
man az bachegi hashemiyo dost dashtam
ba tashakor mohamad forotan dizaj
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۳ خرداد
جان من ، جان من ، فارسی بنویس ، باشه ؟! باشه ؟!
مسعود  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
9
156
پاسخ
ازبابت ورود آقای هاشمی به عرصه رقابت فقط ازاین جهت که خودرا درآستانه 80سالگی هزینه میکند برای تحقق خواسته ولی امر مسلمین درامر حماسه سیاسی باید قدردان بود ولی مردم ازاهداف اصلی ایشان آگاهند وحال واکنون ایشان رامیشناسند وشکستی دیگر برای ایشان رقم خواهندزد.
captcha
سعید  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
10
189
پاسخ
من خطاب به آقای هاشمی وطرفداران دست به صفحه کلیدشان میگم مگر ازدولت قبلی خودآقای هاشمی تاکنون که 24سال میگذرد نظام نتوانسته مدیری درحدرییس جمهورتربیت کند که مردم مجبور باشند به 24سال قبل برگردند اینکه زیزسئوال بردن دولت هاشمی نیزهست ویک فاجعه است همه مردم خوب میدونند که مهمترین دلیل کاندیداتوری هاشمی گرفتن ماهی ازآب گل آلود ونشان دادن خود بعنوان یک فرشته نجات وبه نون ونوا رسیدن مجدد اطرافیان ایشان است.مگر نه مملکت ماالحمدلله پراست ازمدیر هم اصلاح طلب هم اصول گرا.
captcha
سامک  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
17
8
پاسخ
آقای قالیباف
تخریب نه برنامه هاتون رو اعلام کنید
captcha
پاسخها
حسن كوثري  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
مگر برنامه دارند!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیر  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
53
9
پاسخ
آقای قالیباف همانطری که الان با تخریب دیگران میخوای جایگاه خودتو ارتقاء بدی مطمئنا در دوران ریاست جمهوریت اگه موفق نشی دیگران مقصرند . مثل بعضی ها که هر روز این جمله را تکرار میکنند.!!!!!
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
نقد عملکرد افراد، تخریب نیست. روشنگری است. و جامعه ما که تا حد زیادی دچار ضعف در حافظه تاریخی خود هست، نیازمند وجود افرادی است که "واقعیت ها" را به خاطر مردم بیاورند.
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
7
10
پاسخ
سلام به خدمت تمامی دوستان عزیز وسردار بزرگ ناجا و فرمانده بیاد ماندنی در عرصه ناجا
بیشتر مطالب دوستان روکه خوندم با اینکه برای شما سردار نه شهردار فقط سرداراحترام خاصی غائل هستم ولی سردار این حرفا از یک سردار بعید است نه شما از کسی بدبگید نه کسی از شما.سردار ایران که تهران نیست که بخوای با چند سال درستش کنی ،ایران وسعت زیادی دارد و باید برنامه داشته باشی.خلاصه مطلب همشهری عزیز سال 84بهت رای دادم چون دوست داشتم افتخار کردم رای دادم ناراحت شدم که نشدی ولی با این سخنانی که از شما دیدم کلا نظرم تغییر کرد البته باید در مورد تمام تائید شدگان فکر کرد .
موفق و موید باشی سردار
captcha
علی  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
257
18
پاسخ
فقط هاشمی
captcha
پاسخها
منوچهر  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
دمت گرم حسین آقا
حسین  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
انسان باید دم دمی مزاج نباشد و بقولی از هر طرف بادی آمد نچرخد ، نه آقای هاشمی توان و سواد و علم کافی و به روز دارد و نه آقای قالیباف در حد این سمت است . به نظر من آقای دکتر ولایتی و آقای دکتر محسن رضایی در حد این سمت هستند و بقیه باید منتظر بمانند و اگر واقعآ برای اسلام و مملکت دل می سوزانند به رئیس جمهور جدید باید تبریک بگویند و اورا هم کمک کنند تا کشورمان آبادتر شود نه اینکه سنگ اندازی کنند .
حسین  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
5
7
پاسخ
به نظر بنده بهتره هر کسی که کارش رو خوب داره انجام میده، سر کارش بمونه! شما هم بهتره تو همون شهرداری بمونین و وارد سیاست نشین. به چند دلیل:
1. شما کسی هستین که تمام نظامیون بازنشسته (سپاه!) رو وارد مدیریت شهرداری کردین. یعنی در همین جای کوچیک هم حکومت نظامی بوجود آوردین.
2. در همین منصبی که هستین دوستان خود رو وارد مدیریت کردین. یعنی همون کاری که احمدی نژاد کرده!
3. برای رسیدن به منصب حاضرید آبروی بزرگان نظام رو ببرید بازم مثل احمدی نزاد!
4. شما که دم از مطیع بودن از رهبری می زنید بهتره به حرف امام راحل گوش کنید و وارد سیاست نشید. شما یک نظامی هستید، خواهش می کنم این رو بفهمید. آقای رفسنجانی اگه حمایتم می شد از طرف رهبری حمایت می شد که مردم تعیین کرده بودن....
captcha
پاسخها
حسین  | ۱۳۹۲ جمعه ۱۰ خرداد
احسنت بر شما فرهیخته گرامی چه به جا حرف دل ما را زدید
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
شما برای گفته هاتون سند و مدرکی هم دارید؟
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
34
4
پاسخ
اصلا مهم نیست که اقای xیا اقای y رییس جمهور باشد مهم این است که بتواند به وظیفه خطیر خود به نحو احسن جامه عمل بپوشاند و فقط شعار ندهد
captcha
پاسخها
saeid  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
چرا اتفاقا خیلی مهمه چرا که الان ما نیاز به کسی داریم که قدرت و نفوذ سیاسی عمیقی داشته باشه باور کن از همه دوره ها این دوره مهم تره
مهرشاد  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
34
17
پاسخ
آقای قالیباف بین شما و اقای هاشمی واسم مهم نبود کدومتون قبول بشین ولی ناامیدم کردی...
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
بین آقای قالیباف و آقای هاشمی خیلی فرقه. چطور برای شما مهم نبوده؟
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
37
9
پاسخ
فرزندروستاوجبهه وجنگ ...ازبرنامه های عملی تان چیزی نفرمودید؟برید سربرنامه هایتان البته بااین هجمه هانظرم بهتان خیلی تغییر کرد.بهتر نیست بجای اینکه وقت مارا بیهوده هدر بدین برنامه های کاربردیتان راارایه بفرمایین ماخودمان به اندازه کافی درمورد اقای رفسنجانی میدانیم.برنامه.برنامه
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
قطعا شما می دونید که نمیشه در همه جلسات از برنامه ها حرف زد. در سایت ایشون 7 یا 8 کتاب موجوده که برنامه هاشون رو نوشته
,,,,,  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
سلام درود بر شما
بنفشه  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
27
5
پاسخ
واقعاجای بسی تاسف است که به اصطلاح مسئولین مااینجوری به جان هم افتادن با تخریب وبی آبروکردن دیگران کسی بزرگ نمیشه به اقای قالیباف ،لنکرانی وحدادنگاهم عوض شده چرامثل بچه هاطرف مقابلشان راتخریب می کنند.عقل ودرایت رااز خدابخواهیم به جای احساسات منفی وناسام به دیگران
captcha
پاسخها
حسین  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
بنظرم این نوعی بازار گرمی برای این دو کاندید است تا هردو جزو کاندید های منتخب شوند والا هیچ کدام در حد ریاست جمهوری قرن بیست و دوم نیستند با این همه تکنولوژی و این همه علم و انسانهای تحصیل کرده و با سوالات مختلف .
م  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
32
4
پاسخ
نیومده تخریب رو شروع کردن....
captcha
ا . پ  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
60
4
پاسخ
جناب اقی قالیباف شما یک نظامی هستید و به گفته رهبر فقید انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) از نظامیان عزیز خواست تا برای جلوگیری از تنش در نظام از ورود به عرصه سیاست دوری کنند پس چرا شما کاندید شدید و به وصیت امام عمل نکردید؟
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
عزیز دلم. شما هم یه زمانی کودک بودید. حالا نباید توی دانشگاه راهتون بدن؟
لطف کنید اول مصداق و مفاهیم یک حرف زده شده را درک کنید بعد از اون در بحث استفاده کنید.
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
17
5
پاسخ
سلام
خدمت دوستانی که طرفدار افرادی هستند که در شهرداری سابقه اجرایی داند عرض کنم که فعالیت های افاد توی این پست نمیتونه ملاک خوبی برای انتخاب فرد بعنوان رئیس جمهور باشه. البته اینو نمیگم که خدای نکرده فکر کنید آقای قالیباف فرد قابل قبولی نیست، بیشتر به این علت میگم که شهرداری 1 سازمان پر پول و با اختیارات زیادیه که فرد میتونه با توجه به امکانات زیادی که داره به راحتی خودشو نشون بده. پس بهتره به سوابق آقای قالیباف در دورانی که شهردار بوده فقط با دید اینکه چقدر توی این مدت از خودش ابتکار به خرج داده امتیاز بدید.
مثلاً ادامه بزرگراه امام علی(ع)=نمره +
تخریب حدفاصل میدان شهداء تا امام حسین(ع)= نمره -
موفق باشید
captcha
مهسا  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
51
9
پاسخ
این رفتارتون این رو می رسونه که شما از آمدن آقای هاشمی خیلی ترسیدید.
کارتون قشنگ نیست.
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
من هم که کاندید نیستم از آمدن آقای هاشمی می ترسم. ترسم این است که با در راس قرار گرفتن آقای هاشمی، اطرافیان ایشون، آبروی باقیمانده ایشان را نیز به باد بدهند و او را که از ستون های نظام بوده فدای کسب قدرت و ... خود بکنند
محمد  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
11
20
پاسخ
س س عزیز چرا فقط جلو پاتو میبینی؟
اگه صدها نفر مغازه هاشون خراب شد و چنرنفرشون خونه نشین شدن عوضش میلیون ها نفر با استفاده از این بزرگراه به کار و زندگیشون میرسن.
captcha
مرتضی  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
19
2
پاسخ
متاسفم ،من نظرم را نوشتم . حرف بدی نزده بودم که . فقط گفته بودم کشور به چه شخصی نیاز دارد و برخی مشکلات کشور و تخریب نکنید و برنامه خودتان را ارایه کنید و لی شما نظر من را قرار ندادید .
captcha
پاسخها
Admin  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
هر نظری که حاوی توهین و یا لفظ رکیک باشد حدالامکان نمایش داده نخواهد شد.
نظر خود را در قالب صحیح بیان فرمایید به طور طبیعی نمایش داده خواهد شد.
هموطن  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
17
3
پاسخ
به نظر من هم بهتره اقای قالیباف از برنامه اینده شون بگن تا مردم با چشمی باز و سنجیده عمل کنند.
captcha
علی  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
4
18
پاسخ
به نظر من این تخریب کاندیدلی ذیگر نیست چون خود آقای هاشمی میتوانند پاسخ دهند و اگر چیزی از افای فالیباف دارن رو کنن این روشنگری ها خوب است. برای من جالب است اکثر کسانی که با نظام مشکل دارن طرفدار اقای هاشمی هستند و این تامل بر انگیزه
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
12
2
پاسخ
عزیز دل برادر چرا دایه عزیز تر از مادر شده اید و دلسوز مردم و نظام میدانید که به رای مردم نیاز دارید و از نان شب واجب تر است و همه را به باد تخریب گرفته اید میدانید ابروی براد دینی از خونش گرانبها تر است جواب این همه تهمت و ناسزایها را برای حب دنیا چگونه میخواهید بدهید ایا ارزش قدرت دنیا اینقدر زیاد است شما گناه کرده اید و در دام شیطان گرفتار شده اید و چیزی جز حلالیت شما را از این گرداب رها نمیسازد از هر دست بدهی از همان دست خواهی کشید به فکر ان روزی باش که به زیر امده و همینگونه در ارتباط با شما قضاوت خواهند کرد جواب ندان تهمت ها و دروغ ها دلیل بر سعه صدر و ایمان و تقوای مردان خداست و پرحرفی نشانه ......؟ افراد است
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
میشه دوستان تهمت ها و مخصوصا "ناسزاها" را در این متن عنوان کنند؟
majid  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
10
2
پاسخ
aghae ghalibaf shoma aval bayad fekre mardom va rafe gerani bashid va ba siyasate khareji kenar va ba siyasat madaran mashverat va ba anha bad nabashid
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
18
4
پاسخ
بینی بین الله من تاحالا ندیدم اقای هاشمی علیه کسی تهمت بزنه یا کسی رو خراب کنه .حداقل من ندیدم. اخه واسه دنیای خودتون میاین اخرتو بربادمیدین البته ب من ربطی نداره خودتون مسولید اما چاه کن همیشه ته چاهه حالا فوقش با این حرفا ارای اوردین شدید رییس جمهور خوب از کجا میدونین چندسال دیگه کسی نیاد شمارو خراب کنه همین کاری ک شماودوستاتون دارین درمورد رییس جمهورسابق مملکت ک از یاران نزدیک حضرت امام هم بوده. خب شما ک نبایید ب مردم بگی ب فلانی رای ندین ب من بدین.بخدا این هشت سال ریاست جمهوری زودتموم میشه اما این صحبتها همیشه تو خاطرهمه میمونت و سالها باید درموردش توضیح بدین. کسی شمارو منع نمیکنه ازاینکه بیاید رییس جمهور بشید.مدیر لایقی هم هستید اما ایا این پست و مقام ارزش ناراحت کردن حتی یک نفر رو داره؟ وقتی راجب کسی صحبت کنید ک در اون جمع حضور نداره تا از خودش دفاع کنه کار پسندیده ای فک نکنم باشه.علی الخصوص ک جنابعالی از منتقدین رفتار رییس جمهوری در مناظره معروف بودین.حالا چ شده ک راه ان عزیز دل را بزای پیروزی برگزیزدین؟ بر طبق کدام منطق و دلیل علمی میفرمایین ک مستضعفین محرومتر میشوند.ایا با امدن شما مستضفین غنی خواهندشد؟ خب. اگر اینگونه است چرا طرحهای اقتصادی عالی خودرا دراختیار مسوولین قرارنمیدهید تا شاهد ریشه کن شدن فقر از این مملکت و حتی ازاین جهان باشیم.
captcha
مسلم  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
19
1
پاسخ
سلام علیکم
آقای قالیباف؛ سال 84به شما رای دادم چون بسیجی و پاک دیدمتان اما حالا با این پشت سر بقیه حرف زدن ها...انتخابتان برایم سخت شد...
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
تبین واقعیت ها با "پشت سر بقیه حرف زدن" تفاوت داره. ایشون راجع به عملکرد عمومی یک نفر در مقام حقوقی "رئیس جمهور" حرف زدند نه عملکرد حقیقی شخص آقای هاشمی
سینا از شیراز  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
21
8
پاسخ
اینا به آیت ا... هاشمی رای میدن:
1) اصلاح طلبان
2) راست منطقی
3) مردم معمولی و افراد بیطرف که از اختلاس و اختلاف خسته شده اند.
4) دانشجویان، اساتید و بسیاری از کسانی که به مشکلات فعلی نگاهی علمی و عمیق دارند.
و اینا هرگز به ایشون رای نمیدن:
1) دولتی ها
2) راست افراطی
3) افرادی که از گذشته ایشان کینه به دل دارند.
4) اختلاسگران و افرادی که با آمدن ایشان پست و مقام شان به خطر می افته.
اما جای نگرانی نیست. خوشبختانه تعداد افراد دسته اول خیلی بیشتر از دسته دومه.
captcha
پاسخها
عارف  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
حالا مثلا من که دانشجو هستم و بهش رای نمیدم تکلیف چیه . با این شرایط همه دسته بندی هات به هم میریزه
امیر  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۸ ارديبهشت
دوست عزیز این دسته بندی در بسیاری از موارد همپوشانی دارد و با این عناوین واقعیت عینی ندارد. اگر می خواهید از آقای هاشمی حمایت کنید کمی تبحر بیشتری به خرج بدهید. الحمدالله مردم ما جوسازی های زیادی را تجربه کرده اند و انشاالله انتخابی شایسته خواهند داشت.
راضیه  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
14
21
پاسخ
سلام من با آقای قالیباف موافقم
واقعا با تمام انتقادهایی که به دولت اقای احمدی نژاد هست اما از دوره ریاست جمهوری آقای هاشمی بیشتر خدمت کردد
ضمنا آقای قالیباف تا به حال در مسولیت های که داشتند همه پر از موفقیت و پیشرفت بوده
کشور نیاز به مدیریت جوان و بابرنامه داره واقعا آقای هاشمی توان این کار رو تدارتد .
captcha
آرش  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
12
4
پاسخ
سلام، چرا فیلم و مستند این گزارشات و مصاحبه ها رو هم قرار نمیدید؟! اینجوری بهتره تا متن، چون متن لحن ندارد.
از آقای قالیباف هم انتظار میره با شرح دادن برنامه های آیندشون دید مردم رو به خودشون جلب کنن و از انتخابات و اتفاق های گذشته عبرت بگیرند. تخریب بدترین آدم ها هم کار درستی نیست.
باتشکر
captcha
iman  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
45
10
پاسخ
جناب قالیباف لطفا از برنامه ها و کارهایی که برای دولت جدید میخواهید انجام دهید...بگین ممنون میشم.
captcha
آرش  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
55
19
پاسخ
این ها می خواهند مثل احمدی نژاد با خراب کردن هاشمی رای بیاورند زهی خیال باطل!!!
captcha
سید  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
46
16
پاسخ
آقای قالیباف، با این حرفها شما هم همان راه چهار سال پیش را ادامه می دهید. از شما بیشتر انتظار داشتم. "به عمل کار برآید ، به سخندانی نیست." بهتر است به جای تخریب یکدیگر و نشان دادن کارنامه های هم، کمی به فکر برنامه ها و راهکارهای خویش برای بهتر شدن اوضاع بردارید مردم در این چهارسال کم رنج نکشیدند.
captcha
محمود  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
48
13
پاسخ
رضا درست ميگه چرا وجهه ديگران را مخدوش ميكني؟
شما دنبال ساختن خودت باش نميخواد ديگران را خراب كني!!!!!!!!!
captcha
poya  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
17
11
پاسخ
vaghean az sho baide aghaye hashemiyo takhrib koni aghaye hashemi jonesho to in enghelab gozashte on moghe jenab ali mikhay takhribesh koni
man shkhsan shoma ro dost dashtam vali ba in karet
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
فکر می کنم گیر همه هم همینه که آقای هاشمی که جونش رو برای این انقلاب گذاشته، چرا؟
چرا ایشون دم از اقتصاد لیبرالی و نولیبرالی زد؟ چرا ایشون صحبت از مانور تجمل کرد؟ چرا ایشون؟
ع ق ب  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
19
49
پاسخ
هرآنچه آقای قالی باف گفته درست است
captcha
dianaft4  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
36
14
پاسخ
با همین بگم بگم ها و تخریب چهره بقیه است که خیلی از مردم ترجیح می دهند رای سفید بدهند...برای یک کشور مثل ایران واقعا تاسف باره که کاندیدا ها یعنی نمایندگان اصلی مردم اولین شرط های اخلاقی رو رعایت کنند...من نمیدونم واقعا این حرف اقای قالیباف درسته یا نه اما حتی اگر اقای هاشمی بد هم باشند بقیه ی کاندیداها نباید صراحتا چهره همدیگرو تخریب کنند.اقای قالیباف با این کارشون بدتر پهره خودشون رو خراب کردند.کاش سیاستمداران ما به جای یه ذره از مدیریت عالی که دارند اخلاق رو جایگزین می کردند...
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
تخریب چهره بده ولی نقد دیدگاه که عیبی نداره
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
39
10
پاسخ
یکی از نکات منفی کاندیدها(که در انتخابات گذشته هم بود) تخریب دیگر کاندیدها به جای اعلام برنامی های خود است...
چرا همه کاندیدها بسیج شده اند تا معایب هاشمی را گوشزد کنند؟
یعنی مورد مثبتی در هاشمی وجود ندارد ؟ پس چگونه سمت های تراز اول مملکت را در اختیار دارد؟
جناب قالیباف! هاشمی الان یکی از مسئولین نظام است و با تخریب چهره ایشان(حتی در صورت عدم پیروزی ایشان در انتخابات) پایه های نظام را متزلزل خواهید کرد...
بنده قصد رای دادن به شما را داشتم ولی با دیدن این بی اخلاقی ها نظرم عوض شد...
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
کاش مردم برای تمایلاتشون به یک کاندیدا محکم و با استدلال بودند تا اینطور با یک حرف نظرشون رو عوض نکنند. اینجوری هستیم که عده ای پیدا می شن که می خوان با موج سواری بر احساسات مردم اونها رو از عقلانیت جدا کنند و خودشون رو ناجی ملت نشون بدن تا مردم هم گذشته شون رو از یاد ببرن
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
39
43
پاسخ
من موافق صحبت های آقای قالیباف هستم
captcha
عارف  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
28
36
پاسخ
سلام علیکم
جناب آقای قالیباف من به عنوان یکی از طرفداران شما شاید تمام صحبت هایتان در این چند روزه را گوش کرده ام من و اکثر طرفدارانتان از عملکرد و سابقه شما مطلع هستیم فقط یک انتقاد دارم آن هم اینکه مردم همه چیز را درباره سایر کاندیداها میدانند و نیازی نیست شما به تخریب دیگری مشغول شوید چرا که اینکار به دور از شان شماست و در پایان در پاسخ به دوستم رضا باید عرض کنم که نه خیر رضا جان آقای هاشمی تیغ تیزی ست که ریشه انقلاب را نشانه رفته
captcha
پاسخها
سینا از شیراز  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
خدایا منو ببخش. اشتباهی مثبت زدم.
فرهاد  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
13
21
پاسخ
شماکه اینطور همه را میکوبید چرا گذاشتید هشت سال به ما معلولین وعده سر خرمن بدن وبه ما ظلم کنند چرا جلوی هاشمی نایستادید تا در ان موقیت حساس به روستاها برق نرسانند شما که میگویید روستایی هستید کاش درد دل ما معلولین روستایی را میدانستید
captcha
س س  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
35
14
پاسخ
آقای قالیباف شما خودتون تو شهرداری هستید.
آیا میدونستید بخاطر بزرگراه امام علی چند نفر را از مغازه هاشون بیرون کردید و بیکارشدند؟
از روزی که شهرداری که شما رئیس اون بودید ، مغازه امثال پدر من رو خراب کرد ، پدر من خونه نشین شده و من و داداشم خرج خانواده رو میدیم. آیا این عدالت اجتماعیه؟ شما با تصمیم هاتون ما رو بیچاره کردید.
خدا بین ما و شما حکم کند.
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
عدالت این است که برای همه مردم شرایط خوبی فراهم شود. اما آیا شما و خانواده محترم تون از اینکه در وقت و انرژی مردم سرزمین تون صرفه جویی بشود هم ناراحت هستید؟ آیا وقتی آلودگی زیست محیطی کمتری ایجاد می شود و پدر و خانواده شما هوای بهتر و زندگی سالم تری دارند ناراحت هستید؟
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
37
20
پاسخ
جناب آقای قالی باف بهتراست به جای تخریب عمل کرد دیگران درموردبرنامه هایتان صحبت کنید.
captcha
محسن  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
19
16
پاسخ
معماری که خود تیشه به ریشه عمارت ساخته شده اش میزند
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
57
20
پاسخ
چرا از اقای هاشمی گفتگویی نمیزازین؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
در صورت انجام گفتگو یا مناظره از سوی ایشان حتما آن را نمایش خواهیم داد.
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
38
12
پاسخ
انگار کاندیداها کاردیگه ای جز تخریب حضرت ایت ا... هاشمی ندارند. الان خوشحالند ک یک سیبل پیداکردند.بترسید از خدا...
captcha
مسلم  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
25
31
پاسخ
تاحدی صحبت های اقای قالیباف درست است ولی از برنامه هشون در باره اینده باید بیشتر بگن ممنون.
captcha
ارسنگ  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
30
21
پاسخ
آقای قالیباف شما مگر در 8سالی که شهردار تهران بودید به جزء چندین کار آن هم جلوی چشمان دوربین کردید ساخت پل و بزرگراه چه کار دیگری انجام داده اید شما این همه کارها را برای انتخابات ریاست جمهوری این دوره کرده اید بروید کوچه ها و خیابانهای شرق و جنوب تهران را ببینید که چقدر دچار مشکل هستند مردم آقای رفسنجانی را می شناسند در ضمن شما در این 8 سال علی الاخصوص در 4 سال گذشته کارتان شده بود انتقاد از دولت احمدی نژاد سعی در تخریب دولت داشتید پس بدانید با این چهره تخریبی که دارید نمی توانید در مقام ریاست جمهوری انجام وظیفه کنید
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
29
11
پاسخ
چرا از اقای هاشمی گزارش تهیه نمیکنید و فقط از قالیباف وهم حزبی هاش تو سایت تون هستند دیدید شما هم رسانه ازاد وملی نیستید و جانب دارانه کار میکنید میدونم نظرم رو نمیگزارید چون اون ها هم انتخابی هستند واز هم سلیقه های خودتون اگه می خواهید سایتتون موفق باشه وبرد بیشتری داشته باشه یک سویه نباشید و ملی عمل کنید
captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۷ ارديبهشت
دوست عزیز قضاوت ناصحیح شما با یک نگاه به سایت و تعدد گرایش های موجود در آن کاملا واضح است. اگر خیلی علاقمند به نامزدی خاص هستید لطفا سایر کامنت ها را پیگیری کنید تا ببینید هر نظری که فاقد لفظ زشت و توهین رکیک بوده است منعکس شده و وجود گرایش سیاسی در آن ملاک نبوده است.
مهدی  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
27
30
پاسخ
اقای قالیباف دربعضی زمینه ها حق دارد چون سکوت اقای هاشمی در فتنه انتخابات قبل ریاست جمهوری چه معنی داشت
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
28
5
پاسخ
اقای قالیباف شما بهتر است داشته های خود را بشمارید و از روشهای رنگ باخته و شکست خورده قبلی استفاده نکنید زیرا روش تخریب دیگران دیگر رنگ باخته وبه گفته خود تقوا و صداقت داشته باشید. اقای هاشمی با گفتمان ارتباط مسالمت امیز داخلی و خارجی موفق به اقبال عمومی شده اند زیرا مردم ازاین دعوا ها و بگو مگو ها به تنگ امده اند و به دنبال نشاط و صفا و محبت میگردند کلماتی که برای ما دیگر غریبه شده است شما هم تغییر رویه بدهید
captcha
nasert  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
31
16
پاسخ
با تخریب آقای هاشمی خودتون رو خراب می کنید. آقای هاشمی در قلب مردم و تمام انقلابی های میانه رو جا دارد. اصولگرایان با اینگونه سخنان قصد جمع آوری رای از روستاها را دارند درست مثل کاری که احمدی نژاد کرد.
captcha
ramzan  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
13
32
پاسخ
دوران برادر هاشمی گذشته- بایست میدان را به جوانترها داد منتها جوانترها نیز باید از راهنماییهای خبره های اجرایی بهره گیرند و غرور را کنار بگذارند.
captcha
حسین  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
12
7
پاسخ
کارهای انجام شده اکثر مسئولان چند دهه اخیر قابل احترام است ولی باید در نظر داشته باشیم که نسبت به شرایط زمانی آنها و نحوه استخدام و سمت و حقوق دریافتی و بودجه تخصیصی مربوطه ، باید صدها برابر کار انجام می دادند و کارشان خیلی ناچیز است و شبیه به این است که کسی در سوابق خود افتخار کند که با مبالغی یک دوچرخه ای خریده است ، و از این لحاظ که کاری انجام شده است حق دارند ، ولی با توجه به شرایطی که مذکور شدم ، باید با آن پول یک خودرو می خرید نه یک دوچرخه !
captcha
کوشا  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
31
20
پاسخ
آقای قالیباف عزیز. تا حالا آقای هاشمی علیه شما حرفی نزدن اما شما بارها علیه ایشون مصاحبه کردین. آیا این نشونه ی بی اخلاقی انتخاباتی نیست؟ چرا برنامه های خودتون رو برای بهبود آینده کشور نمیگید؟ مسائل بین المللی! ادامه طرح هدفمندی! مشکلات اقتصادی! برخورد با تحریم ها! بحث اینترنت! بحث مشکلات دانشجوها و ده ها موضوع دیگه برای بحث دارید...
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
23
23
پاسخ
بابا معمار خراب کن،،، چرا از معمارها مایه میزارید ؟؟؟؟!!!!!!!!!!
captcha
دانیال  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
46
24
پاسخ
با تخریب دیگران به جایی نمی رسید ای آقایان قدرت طلب
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت
163
149
پاسخ
آقاي قاليباف با تخريب چهره آقاي هاشمي ومن من کردن راي نمي آوريد چرا که مردم ما اين هجمه ها رابر نمي تابند. آقاي هاشمي از معماران انقلاب اسلامي ايران است.
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
ورود هاشمی مستضعفین را محروم‌تر می‌کند | گفتگو با محمدباقر قالیباف، نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
58%
 
اصلا شرکت نمیکنم
25%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%