هاشمی رفسنجانی: تابع قانون هستیم.

بازدید : 3,743
۱۳۹۲ پنج شنبه ۲ خرداد

 

رییس ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی درباره این‌که آیا هاشمی رفسنجانی نسبت به عدم احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان درخواست تجدیدنظر یا اعتراضی خواهد کرد؟ تاکید کرد:: آقای هاشمی و ستاد ایشان هیچ اعتراضی نخواهند کرد.
 
 
 
جهانگیری افزود: آقای هاشمی رفسنجانی و ستاد ایشان مجموعا بر اساس قانون‌مداری و اخلاق‌مداری وارد صحنه شده‌اند و ادامه راه نیز همین خواهد بود.
 
 
 
جهانگیری یادآور شد: آقای هاشمی جزء استوانه‌های نظام بوده‌اند و خواهند بود ان‌شاءالله.
 
 
 
رییس ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی درباره این‌که آیا میان کاندیداهای منتسب به اصلاح‌طلب تایید صلاحیت شده ائتلافی صورت خواهد گرفت یا نه؟ گفت: ما فعلا درباره انتخابات اظهارنظری نخواهیم
کرد. 
 
 
منبع: افسران جنگ نرم

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 8
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
2
0
پاسخ
هر کسی رئیس جمهور شود کلیه کابینه را از بالا تا آخرین رده عوض خواهد کرد و لزوما تا رده های پایین هم عوض میشوند که باعث بیکاری بعضی ها و اختلال در کار ادارات و... خواهد شد و معلوم نیست که دولت موفقی باشد یا نه !
و بنظر من احتمال خیلی زیاد دارد که آقای رضایی در همان مرحله اول به عنوان گزینه اصلح مردم انتخاب شود چراکه در کابینه تغییرات خیلی جزئی خواهد داد و از کاندیدها و نخبگان قدیمی و جدید و جوانان بهره خواهد برد و توانایی شدیدی دارند تا با همه اقشار جامعه برخورد مسالمت آمیز داشته و همکاری نمایند و همه را به کار و تلاش و کوشش ترغیب نمایند و تخصص و تعهد و تجربه و شجاعت و اعتدال و غیرت و برنامه های خوبی دارند و اخلاق و اخلاص و سابقه قابل قبول دارند و انشاالله با همکاری همه مردم شاهد شکوفایی و پیشرفت بیشتر ایران عزیزمان باشیم . خدا با صالحان و صابران است .
captcha
حبيب  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۷ خرداد
4
3
پاسخ
آقاي هاشمي بسيار خردمندانه عمل كرد
captcha
رضا  | ۱۳۹۲ شنبه ۴ خرداد
10
9
پاسخ
خامنه ای زنده باد
هاشمی پاینده باد.
هاشمی: از اولین رای دهنگان در 24 خرداد هستم.
ما هم همگام با ایشان به نظام و رهبری رای می دهیم.
captcha
مرتضی  | ۱۳۹۲ جمعه ۳ خرداد
14
16
پاسخ
آقای هاشمی سلام و خسته نباشید من خیلی ناراحت شدم که شما رد صلاحیت شدید
ما ز یاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه می پنداشتیم
من فکر می کنم اگر شما نیایید ، انتخابات سرد خواهد بود مگر آنکه بیایید یا یکی از کاندیداها را حمایت کنید
captcha
امید  | ۱۳۹۲ جمعه ۳ خرداد
12
9
پاسخ
بسیار ناراحتم از اینکه کسی رد صلاحیت شده که نود درصد مردم از آمدنش خرسند بودند .
و به نظر من بهترین حالت سکوت آقای هاشمی هست که خود این سکوت طرفدارانش را بیشتر خواهد کرد و سکوت ایشان نشان دهنده آن هست که ایشان بر اساس تکلیف آمدند نه قدرت .نمیدونم کسی هست این گونه رفتارها را درک کند یا هنوز سرمان زیر برف هست و خودمان را زدیم به اینکه هیچ خبری نیست . شاید ما ملت دقیقه نود هستیم که برای حل مشکلمان آنوقت بسیجوار اقدام میکنیم که همه چیزمان را از دست دادیم !!!
captcha
سید علی  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲ خرداد
27
17
پاسخ
خیلی ناراحت کننده و مثل یک شوک بود ، ایشان فرد لایقی برای برای ریاست جمهوری بودند . امیدوارم که در لیست کاندیداها ببینیمشون .
captcha
پاسخها
محسن  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۸ خرداد
همه باید تابع قانون باشیم. و در روز 24 خرداد باحضورخود بیگانگان را مایوس کنیم.
حسین  | ۱۳۹۲ شنبه ۴ خرداد
خودتون هم قبول دارید که ایشان در حال حاضر توانایی اداره این سمت را ندارند و در جملات خودتان کلمه " بودند " را تاکید دارید پس چه توقعی دارید از دیگران ؟ و چه سماجتی دارید در انتخاب ایشان ؟! مگر رجال خوب نداریم ؟!
poya  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲ خرداد
15
8
پاسخ
vaghean heyfe hajagh to in vaze iran niyaze be rafsanjani bod. hashemi vaghean mitonest vazhe iran ro behbod bebakhshe
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۳ خرداد
جان من فارسی بنویس ، نمی شه خوند .
رامین  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲ خرداد
13
10
پاسخ
یادم می آید شهید مظلوم بهشتی در یکی از سخنرانیهایش می گفت : "حتی رسول الله هم جزئی از دین است" . از این کلام دقیق نتایج فراوانی می توان گرفت از آن جمله آنکه اساس کشور وانقلاب را نباید جزئی از شخصیت افراد دانست بلکه این افراد هستند که به اعتبار انقلاب و اقبال مردم چهره می شوند بنابراین همه باید در حد فدا شدن خدمت گذار انقلاب وکشور باشیم. انشالله آقای هاشمی هم چنین هستند وخواهند بود . البته این بمعنای رضایت به هتک حرمت ونادیدیه گرفتن سهم عناصر موثر در تگوین وپیشبرد مقاصد انقلاب وکشور نیست بلکه هر سخن جایی و هر نکته مقامی دارد. و اکنون فصل امتحان همه پیشکسوتان است .
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
اسحاق جهانگیری گفت: آقای هاشمی رفسنجانی و ستاد ایشان مجموعا بر اساس قانون‌مداری و اخلاق‌مداری وارد صحنه شده‌اند و ادامه راه نیز همین خواهد بود.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
57%
 
اصلا شرکت نمیکنم
26%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%