سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: صحنه‌ای که از من منتشر شده مربوط به نیمه اول است و من بعد از گل آن خوشحالی را نکردم اما بلد نیستم ادا در بیاورم و اگر با برد تیمم خوشحالی نکنم یعنی می‌خواهم مردم را گول بزنم.
 
به گزارش فارس، تیم فوتبال تراکتورسازی حساس‌ترین بازی هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر را از استقلال برد تا جایگاه آبی‌پوشان را در رده دوم جدول به خود اختصاص دهد. بعد از پایان این مسابقه صحبت‌های بسیار زیادی در مورد پیروزی تراکتورسازی، نحوه خوشحالی وی بعد از گل تراکتورسازی و مباحث مختلف مطرح شده که سرمربی سرخ‌پوشان تبریزی در گفت‌وگویی در مورد تمامی این مسائل توضیحاتی را ارائه کرد. 
 
*هواداران آذری نشان دادند اولین هستند
 
ظاهراً برد مهم مقابل استقلال شرایط روحی تیم‌تان را برگردانده است.
 
خوشبختانه بازیکنانم با غیرت و معرفت بازی کردند و همان‌طور که بعد از بازی اشاره کردم تماشاگران برنده اول این مسابقه بودند. هواداران آذری نشان دادند که مثل همیشه اولین‌ هستند و فرهنگ آذربایجان را یکبار دیگر نشان دادند و البته توقع دیگری هم غیر از این نداشتیم. هم از پرشور‌ها چنین انتظاری را داریم و هم از کل فوتبالمان. بازی رئال مادرید و بایرن تمام شد ولی متأسفانه حالا که بازیمان تمام شده یکسری حرف‌هایی را مطرح می کنند و به دنبال مسائلی هستند که تماشاگر را از فوتبال زده کنند.
 
*صحنه منتشر شده در نیمه اول است نه بعد از گل تراکتورسازی
 
ظاهراً به سبک خوشحالی شما بعد از گل استقلال انتقاد شده و می‌‌گویند شما مشت‌هایتان را گره کردید.
 
اولاً من بعد از گل تیمم آن جور که می‌گویند خوشحالی نکردم و صحنه‌ای که می‌گویند خوشحالی بعد از گل است مربوط به نیمه اول بازی است که آمدم دستم را روی سرم بگیرم ضمن آنکه همیشه گفته‌ام خدا کند دشمن آدم کم حافظه و نادان باشد. زمانی که ما گل زدیم مهدی شریفی اصلاً در زمین نبود و صحنه‌ای که آقایان منتشر کرده‌اند مهدی شریفی در کنار زمین حضور داشت . این مسائل مهم نیست. بگذارید هر چه دلشان می‌خواهد بگویند. 
 
*بلد نیستم ادا در بیاورم، خوشحالی نکنم یعنی مردم را گول می‌زنم
 
در هر صورت خوشحالی کردن بعد از گل یک تیم چندان هم ایراد ندارد.
 
من مربی هر جایی که کار می‌کنم باید شرافتمندانه این کار را انجام بدهم، هم دین این را می‌گوید و هم قانون کار این است. من به تراکتورسازی تعهد دارم و انصافاً هم این بازی یک بازی جدولی بود که باید آن را می‌بردیم و حالا هم خوشحال هستیم که سه امتیاز را گرفتیم. از این بابت خوشحالم که مردم آذربایجان خوشحال هستند و از قول من بنویسید من بلد نیستم ادا در بیاورم و از این کارها انجام بدهم. یکسری هم نادان هستند که این مباحث را مطرح می‌کنند اگر آنچلوتی رئال را حذف می کرد چون قبلاً مربی این تیم بود خوشحالی نمی‌کرد؟ من که خوشحالی نکردم ولی نظر شخصی‌ام این است اگر خوشحالی نکنم انگار دارم مردم را گول می‌زنم. این رفتارها متأسفانه ترویج شده و ادامه هم دارد. 
 
*به شهری می‌روم که مدیون مردمش هستم
 
بگذریم دو بازی حساس در لیگ و یک مسابقه حساس هم در جام حذفی دارید.
 
معتقدم دو بازی ما در لیگ برتر خودش یک فینال است و جام حذفی هم که خود به خود یک فینال محسوب می‌شود. هفته آینده هم باید به مصاف سپاهان برویم و خوشحالم به شهری می‌روم که خودم را همیشه مدیون آنها می‌دانم. هر بار به آنجا رفتم چه بردی و یا چه باختیم به من احترام گذاشتند و خوشحال هستم که استادیوم نقش جهان آماده شده و طرفداران زرد طلایی راحت‌تر می‌توانند از تیمشان حمایت کنند. حالا ‌آنها به چیزی رسیده‌اند که لیاقت و شخصتیش را داشته. بازی با سپاهان هم برای ما سخت است و از زمانی که کرانچار به آنجا رفته این تیم نتایج خوبی گرفته هر چند نباید از زحمات عبدالله ویسی گذشت چون او یک مربی اخلاق‌مدار بود و البته جوان. ولی فوتبال همین است و یک روز می‌آیی و یک روز می‌روی. خوشحالم حداقل در اصفهان یک زمین خوب داریم و می‌توانیم فوتبال خوب بازی کنیم.
 
*لطف خدا است که در اینجای جدول هستیم
 
بعد از بازی با استقلال مدعی شدید که 40 درصد تیم شما مصدوم است چرا اینقدر بازیکنان‌تان مصدوم می‌شوند؟
 
در انتها لیگ همیشه فشار وجود دارد و من هر وقت تیم را می‌بندم به انتهای لیگ فکر می‌کنم ما باید نفراتی داشته باشیم که بتوانیم در اواخر لیگ آن را تغییر دهیم وقتی آن اتفاق در پنجره نقل و انتقالاتی رخ داد ما 6 بازیکن را عملاً از دست دادیم و شما دیدید وقتی آرژانتین مسی را نداشت چگونه فلج شد یا پرسپولیس با اضافه شدن سروش رفیعی با وجود داشتن 7 ملی‌پوش چقدر تغییر کرد. یا همین پرسپولیس کمال کامیابی‌نیا را نداشت و در سه بازی دچار سکته شد. ما رفیعی و عشوری را از دست دادیم و ادینهو هم مصدوم شد و روی هم 7 بازیکن را نداشتیم. ولی اینها همه لطف و عنایت خداست که تا اینجا بالا آمدیم. من از تک تک جوان‌های تیمم که در انتهای فصل هستند و خیلی از آنها سربازی‌شان در حال تمام شدن  است تشکر می‌کنم که با غیرت و معرفت بازی می‌کنند و واقعاً از آنها ممنون هستم. این را هم در نظر بگیرید که تبریز سرد است و سرما هم روی بدن بازیکنان تأثیر می‌گذارد. 
 
*حاشا به غیرت حاتمی
 
ظاهراً در این مدت فرزاد حاتمی هم مریض بوده و با این شرایط از او استفاده می‌شود.
 
حاتمی دو، سه ماه است که مریض است و ضعف بدنی پیدا کرده، حاشا به غیرت او که در این شرایط 90 دقیقه برای ما تلاش می‌کند. من به بحث کیفیت فنی او کاری ندارم ولی از اینکه 90 دقیقه غیرت می‌کند ممنون هستم. 
 
*اگر دشمن قلعه‌نویی هستید با اسم من تیم‌های دیگر را نزنید
 
چرا باشگاه در مورد نقل و انتقالات و تمدید قرارداد بازیکنان تیمتان کار را آغاز نمی‌کند.
 
من یک صحبت کلی در این زمینه دارم اولاً که هنوز وضعیت تراکتورسازی مشخص نیست که نقل و انتقالاتش چگونه باشد؛ ثانیاً شاید باشگاه بگوید قلعه‌نویی را نمی‌خواهم یا با مربی جدید بخواهند بازیکن جذب کنند. ان‌شاءالله پنجره نقل و انتقالاتی باز شود ولی من بارها گفته‌ام که مردم آذربایجان هم شریف هستند و هم نجیب. تمام مربیان بزرگ ایران دوست دارند در تبریز کار کنند و این برای من افتخار است که به مردم خدمت کنم. امسال که نشد آن چیزی که می‌خواهم به آنها هدیه بدهم و شرمنده شدم ولی اجازه بدهید این سه بازی هم بگذرد شاید باشگاه گفت ما قلعه‌نویی را نمی‌خواهیم. این حق طبیعی مدیرعامل وهیأت مدیره است و این نکته را هم بگویم امسال آجورلو به اندازه 6 مدیر زحمت و سختی کشید اگر باشم و نباشم با او رفیق می‌مانم همانطور که الان با امثال آقایان نیک‌نفس، ساکت، فتح‌الله‌زاده،قریب و خیلی‌های دیگر که با آنها کار نمی‌کنم در ارتباط هستم. صحبتم را هم این گونه تکمیل می‌کنم که وجداناً نه تیمی با من تماس گرفته و نه من با تیمی صحبت کردم. آنهایی که دشمن امیر قلعه‌نویی هستند خواهشاً خود من را بزنند و برای زدن قلعه‌نویی تیم‌های دیگر را وارد ماجرا نکنند. دو هفته به پایان مسابقات مانده و تیم‌ها شرایط حساسی دارند و من از آقایان خواهش می‌کنم اگر مسلمان نیستند حداقل انسان باشند و به تیم‌های دیگر کاری نداشته باشند.
 
*عنایتی، برهانی و عقیلی به روز هستند و مثل قلعه‌نویی سنتی نیستند
 
این روزها خداحافظی نسل دوم شاگردان شما به صورت سریالی آغاز شده است عنایتی، برهانی و هادی عقیلی از فوتبال خداحافظی کردند، نظرتان چیست؟
 
فوتبال مثل زندگی آغاز و پایان دارد و مهم این است که نام نیک گذاشته شود هر سه بازیکن از بازیکنان اخلاق‌مند بودند و با همه وجودشان برای تیم‌هایشان بازی کردند. خوشحالم در زمان من سه بازیکن بزرگ استقلال خداحافظی کردند که دو نفر از آنها با مشورت من بود و نفر سوم خودش دوست داشت در آن شرایط برود. این نفرات قطعاً وارد جرگه مربیان خواهند شد و برای لباسی که پوشیده‌اند زحمت کشیده‌اند کاش آنها با خاطره خوش فوتبالشان را تمام می‌کردند چون تجارب زیادی دارند و با آن خاطره می‌توانستند با انگیزه مضاعف وارد مربی‌گری شوند. این نسل جدید که مثل من قلعه‌نویی سنتی و قدیمی و تمام شده و مشت گره کرده نیست! آنها علم روز دارند و با نسل جدید خو گرفته‌اند و مطمئناً می‌توانند در آینده موفق شوند.
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: صحنه‌ای که از من منتشر شده مربوط به نیمه اول است و من بعد از گل آن خوشحالی را نکردم اما بلد نیستم ادا در بیاورم و اگر با برد تیمم خوشحالی نکنم یعنی می‌خواهم مردم را گول بزنم.
 
باتوجه به اتمام لیگ برتر فوتبال عملکرد سازمان لیگ را چگونه ارزیابی میکنید
خوب
28%
 
متوسط
14%
 
ضعیف
56%
 
قلعه‌نویی: آقای بیک‌زاده حقایق استقلال را به مردم بگو، در کتابت ننویس/تا به سپاهان تعهد دارم به تیم دیگر فکر نمی‌کنم
قلعه‌نویی: آقای بیک‌زاده حقایق استقلال را به مردم بگو، در کتابت ننویس/تا به سپاهان تعهد دارم به تیم ...
بازدید : ٦٧
خوب و بدهای حضور برانکو در تیم ملی/ به ماندلا احترام بگذارید!
خوب و بدهای حضور برانکو در تیم ملی/ به ماندلا احترام بگذارید!
بازدید : ٧١
پرسپولیس 1- داماش صفر؛ فصل رویایی با 2 جام
پرسپولیس 1- داماش صفر؛ فصل رویایی با 2 جام
بازدید : ١٠٨
فرانسه اولین فینالیست جام‌جهانی /حماسه‌سازی بلژیک با درخشش شاگردان دشان ناتمام ماند
فرانسه اولین فینالیست جام‌جهانی /حماسه‌سازی بلژیک با درخشش شاگردان دشان ناتمام ماند
بازدید : ١٦٨
اعلام فهرست 24 نفره تیم ملی فوتبال برای اردوی ترکیه/ 7 ملی‌پوش خط خوردند
اعلام فهرست 24 نفره تیم ملی فوتبال برای اردوی ترکیه/ 7 ملی‌پوش خط خوردند
بازدید : ٢٣٧
گفتگوی نوروزی با پیشکسوت استقلال؛ برای بیکارها همه روزها مثل هم است|صدایم را ضبط کردند و بیکار شدم
گفتگوی نوروزی با پیشکسوت استقلال؛ برای بیکارها همه روزها مثل هم است|صدایم را ضبط کردند و بیکار شدم
بازدید : ٥٧٤
تلخ و شیرین سرمربی پرسپولیس در سال ۹۵|برانکو: به شایعات درباره قهرمان کردن پرسپولیس می‌خندم
تلخ و شیرین سرمربی پرسپولیس در سال ۹۵|برانکو: به شایعات درباره قهرمان کردن پرسپولیس می‌خندم
بازدید : ٦٢٤
باید منتظر دایی می‌ماندم/ کتاب دربی را می‌نویسم/ می‌دانم چرا مظلومی مرا دوست نداشت | گفتگوی خواندنی با ایمون زاید
باید منتظر دایی می‌ماندم/ کتاب دربی را می‌نویسم/ می‌دانم چرا مظلومی مرا دوست نداشت | گفتگوی خواندنی ...
بازدید : ٤٦٨٥
من آدم شب زنده داری نیستم که فردایش حالم خراب شود! | گفتگو با امیر قلعه نویی
من آدم شب زنده داری نیستم که فردایش حالم خراب شود! | گفتگو با امیر قلعه نویی
بازدید : ٢٥١٩
صبا نجفی، تنیس‌باز نوجوان در جایگاه نخست رنکینگ زیر 14 سال دختران آسیا.
صبا نجفی، تنیس‌باز نوجوان در جایگاه نخست رنکینگ زیر 14 سال دختران آسیا.
بازدید : ١٩٩٥
مربیان پیروز و بازنده لیگ چه گفتند؟
مربیان پیروز و بازنده لیگ چه گفتند؟
بازدید : ١٣٨٦
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو