پیش از این بحث رجعت را خود احمدی نژاد در نامه ای بعد از مرگ هوگو چاوز برای رهبر فقید ونزوئلا بکار برد اما این تعبیر او با واکنش تند علما و مراجع مواجه شد.
 
سخنگوی دولت گفت: احمدی‌نژاد که هوشمندترین و وفادارترین پیرو امام زمان (عج) بوده و نیابت او را پیروی کرده است، در رجعتی دیگر، همراه با امام عصر(عج) حکومتی مطلوب را پیگیری خواهد کرد.
 
پیش از این همسر الهام - فاطمه رجبی - نیز کتابی را در توصیف احمدی نژاد با عنوان «معجزه هزاره سوم» نوشت که بازتابهای گسترده پیدا کرد.
 
غلامحسین الهام بعدازظهر امروز در همایش بزرگداشت حماسه سوم تیرماه با بیان این‌که عقلانیت در حکومت جز با باور مهدویت معنایی ندارد، گفت: توحید ناب جز در کانون علم و عقل انبیاء جاری نیست و امام هم تجلی توحید ناب است و اگر جامعه به این سو شتاب نگیرد و دانش و معرفت به سوی امام رهنمون نشود، اگرچه حضور است، ولی ظهور نیست.
 
الهام افزود: حکومت حضرت ولی‌عصر (عج) رسیدن جامعه تشنه به سرچشمه جاری و زلال معرفت است و حقیقت آن است که او منتظر است تا ما برویم.
 
الهام با مورد توجه قراردادن حماسه سوم تیر گفت: امروز سوم تیر است و با تقارن معنادار تاریخی با نیمه شعبان و میلاد امام عصر(عج) معنا و مفهومی نمادین یافته است.
 
الهام در ادامه با یادآوری مشی دولیت‌های نهم و دهم در زنده‌کردن فرهنگ مهدویت خاطرنشان کرد: این دولت در مجامع جهانی و در میان برادرکشی‌ها با ابتکار و خلاقیت برآمده از عشق امام و صرفنظر از نحله‌ها، امام را تنها نقطه وحدت و کانون انسجام امت اسلامی قرار داد و فرهنگ مهدویت را از طریق سازمان ملل وارد ادبیات سیاسی جهانی کرد و باعث شد تا همه به جست‌وجوی امام و یافتن آن مهر روحانی و عدالت آسمانی بپردازند.
 
سخنگوی دولت گفت: متاسفانه و صدافسوس که کوته‌اندیشانی که منافع خود را گویی در غیبت امام می‌دانند، همه این باورها را به خرافه تعبیر کردند و وعده دولت عقل را دادند و بدین سان بود که دولت احمدی متهم به عقل‌گریزی شد و عدالت را مهم‌ترین نشانه عقل‌گریزی دولت خواندند.
 
الهام افزود: آنان که همه فهمشان از امام کاسه آبی است که پیش او نهند و گویی خود را ولی نعمت او می‌دانند و حدود باور و دل تنگ خود را معیار ارزیابی احمدی‌نژاد قرار دادند، همچنین در مورد آنان که تلاش‌های داخلی و جهانی او را در ترویج گفتمان مهدویت و فرهنگ انتظار به نهادن یک ظرف خالی در پیشگاه دولت توصیف کردند، باید گفت از کوزه همان تراود که در اوست.
 
الهام در ادامه اظهار داشت: احمدی‌نژاد که امام را که نه در خواب که در بیداری و استقامت یافته است، می‌داند که عالم وابسته به وجود امام است و آنان که امامشان به کاسه آبشان نیاز دارد، گو در جهل و خرافه خود تا ابدودهر بمانند.
 
غلامحسین الهام همچنین اظهار کرد: امام زمان احمدی‌نژاد، فرزند بلافصل امام حسن عسگری(ع) است کسی که وعده الهی به دست او محقق می‌شود، یعنی امام زمان (عج)./سیاست ما
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 2
ghasedakjalali12  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۴ تير
7
0
پاسخ
با سلام
جناب اقای الهام بیان این سخنان بی پایه واساس و مبتی بر احساسات شایسته نیست
captcha
مندوبی  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۴ تير
5
1
پاسخ
1- خدا را شکر که از فرمایشات آقای الهام اینگونه استنباط می شود که تا زمان رجعت خبری از جریان احمدی نژاد نیست .
2- در قاعده رجعت ظالمان طول تاریخ نیز باز گردانده می شوند تا به سزای اعمالشان برسند و نکته مهم آن است که تعیین اعضاء هر گروه با خداوند است یا با امام زمان یا باخود افراد ؟
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
غلامحسین الهام سخنگوی دولت در اظهاراتی جنجالی در همایش تقدیر از دولت دهم گفت :احمدی‌نژاد در رجعتی دیگر همراه با امام عصر (عج) بازخواهد گشت و حکومت مطلوب را پیگیری خواهد کرد.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
57%
 
اصلا شرکت نمیکنم
26%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%