به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، استفاده از بادبادک‌هایی که به آنها مواد آتش‌زا متصل است، ابزار جدید فلسطینی‌ها در مبارزه با رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود و این بادبادک‌ها طی راهپیمایی‌های بازگشت رایج شد.

 

در همین راستا شبکه تلویزیون «کان» رژیم صهیونیستی در گزارشی به تأثیر این بادبادک‌ها پرداخت و اعلام کرد ارتش به شکست در نحوه مقابله با این بادبادک‌ها اعتراف کرده است.

 

در ادامه گزارش مذکور آمده است: میزان مقابله موفق پهپادهای اسرائیلی با بادبادک‌های فلسطینی، بسیار پایین و تلاش‌ها برای مقابله با این موضوع بی‌فایده بوده است.

 

ارتش رژیم صهیونیستی برای سرنگون کردن بادبادک‌ها از پهپادهای پیشرفته مجهز به دوربین و ابزارهای تیز استفاده می‌کند اما با این حال نتوانسته است جلوی آنها را به نحو چشمگیری بگیرد.

 

گفته می‌شود بادبادک‌ها تا کنون حدود 28 هزار دونم (هر دونم هزار متر) از اراضی زراعی فلسطین اشغالی هم مرز با غزه شده است.

راهپیمایی‌های بازگشت از 30 مارس در راستای تأکید بر حق بازگشت و نیز محاصره 12 ساله غزه آغاز شده و هنوز ادامه دارد؛ طبق اعلام رسمی وزارت بهداشت فلسطین تعداد شهدای این راهپیمایی‌ها 120 تن است اما رسانه‌های فلسطینی تعداد شهدا را بیشتر اعلام کرده‌اند؛ حماس اعلام کرده این راهپیمایی‌ها تا تحقق اهداف مورد نظر ادامه پیدا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی گزارش داد ارتش این رژیم علیرغم استفاده از پهپادهای پیشرفته برای سرنگون کردن بادبادک‌های ابتدایی فلسطینی‌ها، به شکست در این معادله نابرابر اعتراف کرده است.
 
بنظر شما حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو محصول کدامیک ازرفتارهای زیر از سوی مسئولین است؟
صداقت و مطابقت گفتار ورفتار
41%
 
رعایت ارزشها در تعاملات سیاسی
14%
 
خدمتگزاری موثر و حصول نتایج عملی در حوزه وظایف
44%