بیژن بنفشه‌خواه، بازیگر سریال‌های طنز تلویزیون است. آخرین سریالی که وی در آن ایفای نقش کرد، مجموعه‌ی طنز «ساختمان پزشکان» بود که توانست مخاطبان زیادی را جلب کند.
 
پس از این مجموعه، وی به مجموعه طنز دیگر سروش صحت تحت عنوان «پژمان» پیوست که تصویربرداری آن این روزها به پایان رسیده و قرار است از شبکه سه سیما به روی آنتن برود.
 
بنفشه‌خواه درباره‌ی لزوم حمایت تلویزیون از هنرمندان و کارگردانان طناز که اکنون کمرنگ‌تر از گذشته شده‌ است گفت: زمانی که هم حمایت مادی و هم حمایت معنوی نیست، کارگردانانی همانند رضا عطاران و مهران مدیری در تلویزیون کار نمی‌کنند؛ این در حالی است که اگر از آنها حمایت شود، چرا کار نکنند؟
 
بیژن بنفشه‌خواه همچنین درباره‌ی مجموعه‌های 90 قسمتی طنز که زمانی نقاط قوت تلویزیون محسوب می‌شدند اما اکنون کمرنگ شده‌اند، گفت: این به ضعف کارها برمی‌گردد، وگرنه من به تاریخ مصرف برای کارها اعتقادی ندارم به جهت اینکه آن‌وری‌ها هم سریال 150، 200 قسمتی می‌سازند و برای خود مخاطبان 10 ساله دارند. در نتیجه کمرنگ شدن استقبال از سریال‌ها به ضعف کارها مربوط می‌شود و ارتباطی به 90 قسمتی بودن ندارد.
 
بنفشه خواه ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر حضور افراد نام‌آشنا و حرفه‌یی در سریال‌هایی که ساخته می‌شود خیلی کمرنگ شده است و بازیگرانی که حضور دارند یا تازه‌کارند و یا نابازیگرند؛ در دهه‌های گذشته بیشتر شاهد بازیگران و عوامل حرفه‌یی در سریال‌ها بودیم اما اکنون این حضور به دلایلی کمرنگ شده است و این باعث پایین آمدن و افت کیفیت سریال‌هایمان شده است.
 
این بازیگر سریال‌های طنز همچنین در ارتباط با ساخت سری دوم «ساختمان پزشکان» که به دلایلی منتفی شد، گفت: حیف شد، اما حتما حکمتی در کار بوده است، شاید اگر سری دوم را می‌ساختیم، جذابیت سری اول را نداشت و کار خوبی نمی‌شد. البته از ابتدا هم که می‌خواستیم «ساختمان پزشکان» را بسازیم، قرار بود این سریال کوتاه‌تر باشد، اما بعد اوضاع فرق کرد و طولانی شد و سپس ساخت سری دوم را پیشنهاد دادند که منتفی شد.
 
بنفشه‌خواه در بخش دیگر صحبت‌هایش در پاسخ به این که آیا سریال «پژمان» موفقیت سریال «ساختمان پزشکان» را تکرار می‌کند؟ اظهار کرد: «ساختمان پزشکان» 55 قسمت بود ولی این سریال کوتاه‌تر است و فکر می‌کنم نسبت به «ساختمان پزشکان» کمتر دیده شود، به جهت اینکه مردم سریال‌های طولانی را بیشتر می‌بینند تا سریال‌های کوتاه؛ البته «ساختمان پزشکان» خیلی مورد استقبال قرار گرفت.
 
او در پایان درباره نقش خود در «پژمان» نیز توضیح داد: در «پژمان» نقش یک مرد خانواده‌دوست و متاهل را که آژانس هواپیمایی دارد، دارم همه اعضای خانواده خانومم به هر دلیلی پیش من زندگی می‌کنند. زن ذلیل هستم و از خانواده‌ی خانومم حساب می‌برم. آدم قانونمندی هستم، در راهنمایی و رانندگی به حق و حقوق مردم احترام می‌گذارم و فرد مثبت‌اندیشی هستم./ایسنا
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
بیژن بنفشه‌خواه: اگر تلویزیون حمایت کند عطاران و مدیری هم کار می‌کنند
 
نقش سلبریتی ها رادر انتخابات وتاثیربراذهان عمومی چه میزان میباشد
صددرصد
14%
 
بالای پنجاه درصد
38%
 
پایین پنجاه درصد
14%
 
تاثیری ندارد
32%