منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه با بانک مرکزی درباره فرصت مطالعاتی و دانشجویان بورسیه به توافق رسیده‌ایم، گفت: براساس این توافق قرار است برای فرصت مطالعاتی و دانشجویان بورسیه از ارز نیمایی پرداخت شود، چرا که بخش عمده بودجه را دولت می‌دهد.

 

وی درباره نحوه پرداخت ارز دانشجویی، گفت: افرادی که به صورت بورسیه یا فرصت مطالعاتی تحصیل می‌کنند از طریق معرفی وزارت علوم به بانک مرکزی باید ارز نیمایی دریافت کنند بنابراین این افراد باید به سازمان امور دانشجویان مراجعه کرده و از آن طریق به نتیجه برسند.

 

وی افزود: سازمان امور دانشجویان این کار را انجام می‌دهد و من هم دوباره به صدیقی رئیس این سازمان سفارش می‌کنم.

 

غلامی گفت: افرادی هم که با هزینه شخصی برای تحصیل به خارج می‌روند باید صرفاً از طریق سامانه برای ارز دانشجویی اقدام کنند که بتوانند معرفی‌نامه بگیرند تا معرفی‌نامه را به بانک مرکزی ارائه داده و ارز دریافت کنند. به این افراد تأییدیه می‌دهیم تا تأییدیه را به بانک مرکزی ارائه دهند.

 

انتهای پیام/

 

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
وزیر علوم گفت: دانشجویان بورسیه و فرصت مطالعاتی باید از طریق سازمان امور دانشجویان برای ارز دانشجویی اقدام کنند که دوباره به این سازمان سفارش می‌کنم.
 
بنظر شما شبکه بومی و اجتماعی ملی مثل سروش تا چه اندازه قابلیت رقابت فنی با نمونه های مشابه به خارجی را دارد؟
زیاد
25%
 
متوسط
25%
 
کم
50%