مجموعه تلویزیونی ۱۰۰ قسمتی «اقیانوس آرام» به نویسندگی حسین تراب نژاد و کارگردانی بهروز شعیبی در سه فصل به مرحله تولید خواهد رسید.

 

بنا بر این گزارش، نگارش فیلمنامه این سریال به پایان رسیده و سازندگان منتظر فراهم شدن شرایط از سوی صداوسیما برای آغاز کار هستند.

 

این سریال در سه فصل ۳۰ قسمتی و در بازه‌های زمانی متفاوتی ساخته خواهد شد، فصل یک در بازه زمانی ۶ ماه می‌گذرد و فصل ۲ نیز اتفاق‌های یک ماه را به تصویر می‌کشد. همچنین نگارش فصل یک این سریال به طور کامل انجام شده است.

 

این سریال قصه‌های اجتماعی و خانوادگی را در بستری ایرانی اسلامی روایت می‌کند. در «اقیانوس آرام» زندگی شهری نشان داده می‌شود و نوع روابط انسان‌ها با یکدیگر احساس نوستالژی را زنده می‌کند. هر کدام از کاراکترهای این سریال افراد متفاوتی از دیگری هستند، روانشناسِ سلبریتی، خبرنگار و ... از جمله این شخصیت‌ها هستند که در این سریال بلند به ایفای نقش می‌پردازند.

 

تهیه کنندگی این سریال به عهده سید محمود رضوی است که پیشتر سریال‌ پرده نشین و فیلم‌های ماجرای نیمروز،‌دارکوب و لاتاری را برای سینما تهیه کرده است.

 

انتهای پیام/

فارس/

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
مجموعه تلویزیونی ۱۰۰ قسمتی «اقیانوس آرام» به کارگردانی بهروز شعیبی قصه‌های اجتماعی و خانوادگی را در بستری ایرانی اسلامی روایت می‌کند.
 
الگو برداری جشنواره های ملی مثل جشنواره فیلم فجر از نمونه های خارجی مثل مراسم اسکار در این سال ها تا چه میزان به رشد فرهنگی کشور کمکم کرده است ؟
زیاد
40%
 
متوسط
18%
 
کم
41%