تصویب کلیات سیاست‌های کلان گفتگوهای فرهنگی- بین المللی

بازدید : 69
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت

به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور اعضای این شورا برگزار شد.سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه این جلسه ضمن گرامیداشت روز ملی خلیج فارس و هفته گرامیداشت معلم درباره مصوبات این جلسه اظهار داشت: دستور اول جلسه بررسی وضعیت فرهنگی و اجتماعی اماکن و استادیوم های ورزشی بود که وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونین ذی ربط به ارائه گزارش در این زمینه پرداختند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: پس از ارائه گزارش اعضای جلسه نیز به ارائه نظرات و بحث و تبادل در این زمینه پرداختند که مقرر شد با تهیه گزارش های کارشناسی دقیق و همه جانبه توسط عوامل و دست اندرکاران این عرصه، موضوع مجددا در دستور کار قرار گیرد.

عاملی همچنین از بررسی اساسنامه مرکز مطالعات علم و فناوری فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

وی گفت: پس از بحث و تبادل نظر در این زمینه مقرر شد اساسنامه مذکور در ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور جهت بررسی های بیشتر ارجاع شود.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین با بیان اینکه سیاست های کلان گفتگوهای فرهنگی- بین المللی دستور بعدی جلسه بود گفت: این سیاست ها توسط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با هدف ارتباط و گفت و گو با نخبگان و گروه های مرجع در دیگر کشور ها تدوین شده و در جلسات کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران و کمیسیون مشورتی بررسی های آن انجام شده است.

عاملی افزود: اعضای جلسه پس از بحث و تبادل نظر کلیات این سیاست ها را به تصویب رساندند و ادامه بررسی این سیاست ها به جلسات آینده موکول شد.

 

انتهای پیام/

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
وضعیت فرهنگی و اجتماعی اماکن و استادیوم های ورزشی در جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد.
 
بنظر شما شبکه بومی و اجتماعی ملی مثل سروش تا چه اندازه قابلیت رقابت فنی با نمونه های مشابه به خارجی را دارد؟
زیاد
23%
 
متوسط
23%
 
کم
53%