غلامی: دانشگاه‌ها امسال ماموریت محور می‌شوند

بازدید : 25
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۷ ارديبهشت

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی  با بیان اینکه دانشگاه ها باید هدفمند فعالیت کنند، گفت: یکی از برنامه های مهم و زارت علوم هدفمند کردن دانشگاه ها در همه فعالیت های آموزشی و پژوهشی و علمی است که باید برای تغییر و تحول جهادی همراه با پیشرفت این اتفاق بیافتد.

 

وی افزود: دانشگاه‌های کشور ما باید به دانشگاه های نسل سوم تبدیل شوند و از سیستم آموزشی نسل اول فاصله بگیرند در واقع به اعتقاد من آموزش زمانی نتیجه مطلوب خواهد داشت که در کنار فعالیت عملی و آزمایشگاهی یادگیری به معنای واقعی تجربی اتفاق بیافتد.

 

غلامی خاطر نشان کرد: برای هر یک از دانشگاه‌های کشور در سال 98 ماموریت خاص و مشخصی را تعیین کرده‌ایم که باید براساس آن فعالیت خود را ادامه دهند.

 

وزیر علوم افزود: در اجرای ماموریت گرا کردن مراکز آموزشی و پژوهشی کشور، دانشگاه ها برحسب ظرفیت ها و شرایط منطقه و محلی که در آن واقع شده اند، ماموریتشان تعیین شده است.

 

انتهای پیام/

فارس

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برای هر یک از دانشگاه‌های کشور در سال 98 ماموریت مشخصی را تعیین کرده‌ایم که باید براساس آن فعالیت خود را ادامه دهند.
 
بنظر شما شبکه بومی و اجتماعی ملی مثل سروش تا چه اندازه قابلیت رقابت فنی با نمونه های مشابه به خارجی را دارد؟
زیاد
25%
 
متوسط
25%
 
کم
48%