روح الله ایزدخواه :

 

 

كارشناس فناوری‌های نوین؛ سطح چهارم اقتصاد.
 
 

 


رضا روستا آزاد :

 

 

رضا روستاآزاد استاد دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف و رئیس این دانشگاه است.
 
او در مردادماه ۱۳۸۹ به عنوان سرپرست این دانشگاه تعیین شد و اواخر اسفند همان سال، حکم ریاست او تأیید شد. بر خلاف رؤسای پیشین دانشگاه صنعتی شریف، رضا روستا آزاد بدون اخذ رأی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه و مستقیماً با حکم وزیر علوم دولت محمود احمدی نژاد به این سمت برگزیده شد.
 
رضا روستاآزاد متولد سال ۱۳۴۰ است. وی فارغ التحصیل رتبه اول دبیرستان خوارزمی، حائز رتبه ۲۷ کنکور سراسری ریاضی فیزیک در سال ۱۳۵۸ و فارغ التحصیل رتبه اول در هر سه مقطع کارشناسی (صنعتی اصفهان)، کارشناسی ارشد (UETU ترکیه) و دکتری (Waterloo کانادا) بوده‌است. از فعالیت‌های علمی ایشان می‌توان به انجام ۳۹ پروژه پژوهشی، انتشار ۴۳ مقاله در نشریات معتبر داخلی و خارجی، ۶۸ مقاله در کنفرانس‌های معتبر داخلی و خارجی، و بیش از ۸۰ راهنمایی و مشاوره پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی اشاره کرد.
 
رضا روستاآزاد طی حکمی در مورخه ۲۵/۵/۸۹ از سوی کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی شریف منصوب شد
در سال ۱۳۹۱ او اعلام کرد بزرگ‌ترین آرزویش «برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است.
 
 

 


دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 3
رضا قادری  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۹ شهريور
0
0
پاسخ
سلام با تشکر از شما و صدا و سیما که در آگاهسازی سیاسی و شفاف سازی مسایل روز کشور در حال تلاش هستید
برنامه شما را دنبال می کنم و در خصوص جلسه تولید علم و نقش دانشگاه های ایران در این خصوص بین مناظره کنندگان محترم سخنانی رد وبدل گردید که واقعا اگر بخواهیم واقعبینانه به مووضع دقت کنیم از بحث های کلیدی در خصوص دانشگاه و وضعیت تولید علم در کشور سخنی به میان نیامد و صرفا مطالبی بیان گردید که هیچ اطلاعات یا بهتر بگوییم دردهای جامعه دانشگاهی بیان نگردید شاید بهتر بود این سوالات مطرح می گردید و حول و آن مناظره صورت می گرفت از قبیل:
1- آیا منظور از دانشگاه فقط چند دانشگاه تهران مد نظر می باشد؟ اگر بلی پس نقش دیگر دانشگاه های کشور چه می شود اگر نه بنده به جرات می توانم بگوییم که در دانشگاههای شهرستان ها تولید علم صورت نمی گیرد بله حفظ علم آن هم به صورت ناقص
2 - آیا منظور از تولید علم فروش مدرک!!! است ؟ اگر بله چرا پس این همه صغرا . کبری می بافیم اگر نه پس چرا در حال حاضر دانشجویان کشور مدرک گرا شده اند و همه به فکر این هستند که فقط مدرکی را اخذ کنند.
3 - آیا به سخنان رهبری در خصوص نیاز سنجی اعم از چند دانشجو و در چه رشته ای توجه شده است؟ اگر بلی می توان گفت خیر چون نمود خارجی ندارد و در رشته ای اعم از علوم انسانی وفنی مهندسی دانشجویان بی رویه در حال فزاینده در حال اخذ مدرک هستند و اگر خیر چرا در تمام برنامه ها از ولایت و رهبری هزینه می کنیم .
و سوالاتی متععد که مسولین باید پاسخگو باشند
من الله التوفیق
captcha
سمیرا  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۶ شهريور
1
2
پاسخ
فقط حرف میزنند، کو تا عمل ....
captcha
آرمین  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۶ شهريور
4
0
پاسخ
امیدوارم برگزاری این مناظرات مشکلی از مشکلات جامعه را حل نماید.
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
مناظره این هفته با موضوع تولید علم و نشاط سیاسی در دانشگاه ها ، مراکز آموزش علمی و محیط های علمی با حضور میهمانان برنامه آقایان روح الله ایزدخواه ، رضا روستا آزاد ، محمدصادق کوشکی ، محمود ملاباشی ، رضا ملک زاده و احمد نادری برگزار شد.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
60%
 
اصلا شرکت نمیکنم
28%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
11%